Spotkania biznesowe na CeBIT 2018, Hanower, 12-15.06.2018r

Spotkania biznesowe na CeBIT 2018,
Hanower, 12-15.06.2018 r.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego po raz kolejny jest współorganizatorem giełdy kooperacyjnej B2B Future Match 2018, która odbędzie się podczas międzynarodowych targów CeBIT 2018, w dniach 12-15 czerwca 2018r. w Hanowerze w Niemczech.

CZYM JEST CeBIT i FUTURE MATCH

Targi CeBIT to jedne z najstarszych i zarazem największych międzynarodowych targów informatycznych oprogramowania, sprzętu komputerowego i nowych technologii organizowanych na Starym Kontynencie. Odbywające się od 1986 roku targi, zlokalizowane w Hanowerze, niezmiennie przyciągają setki tysięcy odwiedzających z całego świata, przedstawicieli świata biznesu i nowoczesnych technologii.

Jest to świetna okazja by spotkać się w jednym miejscu i nawiązać bezpośrednie kontakty z wieloma zagranicznymi partnerami, kontrahentami, klientami.

Krótką relację video z ubiegłorocznej edycji targów zamieściliśmy tuż obok.

Giełda kooperacyjna Future Match to seria następujących po sobie, krótkich spotkań biznesowych, tzw. „szybkich randek dla biznesu”. Przedsiębiorca, który zdecyduje się na udział w spotkaniach, jeszcze przed wyjazdem będzie wiedział z kim i w jakim celu się spotyka. Pozwoli to na szybki i bardzo efektywny networking z zagranicznymi podmiotami wstępnie zainteresowanymi współpracą.

Czym jest giełda kooperacyjna?

Relacja z giełdy Future Match 2012

Byli z nami w ubiegłym roku

Poniżej znajdą Państwo wypowiedzi przedsiębiorców z Podlasia, którzy przy okazji giełdy kooperacyjnej Future Match na CeBIT 2017 skorzystali dodatkowo z usług polskiego stoiska branżowego IT/ICT.

Karolina Bełdowska - Symmetra Sp. z o.o.
Karol Skoczek – Visual Promo

REJESTRACJA KROK PO KROKU

Już 15 lutego zostanie uruchomiony proces rejestracji firm – poniżej prezentujemy jak to działa w praktyce:

  1. Zainteresowana firma w formularzu rejestracyjnym określa profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chciałaby nawiązać.
  2. Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy.
  3. Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.
  4. W dniach 12-15 czerwca 2018 r. na stoisku D18 na 16. hali wystawienniczej, przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych, indywidualnych spotkań.

KOSZTY

Udział w giełdzie kooperacyjnej Future Match 2018 wyniesie około 110 Euro (plus 19% VAT), opłata zawiera:

  • rejestrację firmy i wpisanie do katalogu uczestników giełdy,
  • bilet wstępu na targi dla przedstawiciela zarejestrowanej firmy.

Uwaga! W przypadku rejestracji na giełdę kooperacyjną i nie wzięcia w niej udziału lub wzięcia udziału, ale nie umówienia żadnych spotkań nie można ubiegać się o zwrot opłaty rejestracyjnej.

Każda firma, niezależnie od reprezentowanej branży, zainteresowana zakupem usług IT od uczestników giełdy kooperacyjnej może wziąć udział w wydarzeniu bezpłatnie – jej przedstawiciel, po weryfikacji i akceptacji profilu, otrzyma wejściówki uprawniające nie tylko do rozmów z potencjalnymi kontrahentami, ale również do wstępu na wszystkie hale wystawiennicze. 

Transport i zakwaterowanie w trakcie trwania giełdy uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

HARMONOGRAM REJESTRACJI

  • Rejestracja uczestników i profilu trwa od 15 lutego do 3 czerwca 2018 r.
  • Wybór partnerów do spotkań trwa od 1 maja do 4 czerwca 2018 r.
  • Giełda kooperacyjna odbędzie się w dniach 12-15 czerwca 2018 r.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Wszystkie informacje dotyczące giełdy kooperacyjnej znajdą Państwo również na stronie samego wydarzenia, pod adresem:

https://futurematch2018.b2match.io

KONTAKT

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w giełdzie kooperacyjnej, proszę o pozostawienie swoich danych kontaktowych za pomocą formularza online, niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy wszystkie szczegóły.

Oczywiście możliwy jest bezpośredni kontakt z pracownikami odpowiedzialnymi za organizację giełdy kooperacyjnej. Na Państwa pytania odpowiedzą:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY