Spotkania B2B podczas AGROPODIOM 2024 - PFRR
Spotkania B2B podczas AGROPODIOM 2024 poziom
Wydarzenia | 01.07.2024

Spotkania B2B podczas AGROPODIOM 2024

W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network działającego przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego zapraszamy do udziału w AGROPODIOM 2024 w dniach od 29 sierpnia do 20 września 2024 r. AGROPODIOM są to spotkania online B2B organizowanym dla przedsiębiorców działających w branży rolniczej oraz sektorach powiązanych, takich jak produkcja maszyn rolniczych, dostawcy rozwiązań IT dla rolnictwa, producenci żywności i rolnicy.

Spotkania mają na celu umożliwienie uczestnikom nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń oraz poznania najnowszych trendów i innowacji w rolnictwie.

AGROPODIOM

Wydarzenie to odbywa się w formie online, co ułatwia uczestnictwo przedsiębiorcom z różnych regionów bez konieczności podróżowania. Podczas AGROPODIOM organizowane są spotkania B2B, prezentacje, warsztaty i sesje networkingowe, które mają na celu wspieranie współpracy międzynarodowej i rozwijanie biznesu.

Główne korzyści z udziału w AGROPODIOM to:

  • nawiązanie nowych kontaktów biznesowych z firmami z Węgier, Turcji, Portugalii i z krajów poza UE;
  • poznanie najnowszych trendów i innowacji w branży rolniczej;
  • otwarcie się na nowe rynki eksportowe;
  • wymiana doświadczeń i wiedzy z innymi specjalistami z branży.

Serdecznie zapraszamy do udziału w AGRPODIOM 2024 i umawiania spotkań, które mogą zaowocować nowymi przedsięwzięciami biznesowymi z zagranicznymi partnerami.

Praktyczne porady

🌐Przy rejestracji opublikujesz i zaprezentujesz uczestnikom AGRPODIOM swoje produkty, usługi, rozwiązania lub potrzeby biznesowe.

🤝Zainicjujesz i umówisz 20-minutowe spotkania on-linie 1:1 podczas wydarzenia. Ty decydujesz z kim się spotkasz. Rezerwacja spotkań do 16.09.2024.

🌍 Wygenerujesz nowe leady i zdobędziesz nowe kontakty w efektywny sposób: on-line, bezpłatnie.

Więcej informacji na temat AGROPODIOM 2024, w tym rejestracja i harmonogram wydarzenia, można znaleźć na stronie:

https://www.b2match.com/e/agropodiom-2024-matchmaking-event

Farmer-Expo

Co więcej, 29 sierpnia odbędzie się Farmer-Expo – coroczna międzynarodowa wystawa rolnicza i przemysłu spożywczego, odbywająca się w Debreczynie na Węgrzech. Będzie to 33 edycja, co czyni ją jedną z najstarszych i najbardziej prestiżowych wystaw rolniczych na Węgrzech. Sukces wystawy zależy nie tylko od wiedzy organizacyjnej, ale także od jej lokalizacji: wystawa odbywa się w jednym z najbardziej rozwiniętych sektorów rolniczych. Na wystawie odbędą się także targi zwierząt i maszyn rolniczych, konferencje i spotkania biznesowe. Wystawa organizowana jest w ścisłej współpracy z Uniwersytetem w Debreczynie, zapewniając co roku wysokie standardy zawodowe i rozbudowany system organizatorów. W 2023 zaprezentowało się ponad 270 wystawców, a odwiedzających było ponad 30 tysięcy.

By dowiedziesz się więcej, odwiedź stronę organizatorów:

https://www.farmerexpo.hu/

Kontakt

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu:

Julia Szczuka
T: 668620065
E: szczuka@pfrr.pl

Organizatorzy

AGROPODIOM 2024 organizują:

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera