„Śniadanie z Funduszami” organizowane przez Klaster Obróbki Metali, Białystok, 08.11.2019r.

O tym, jak pozyskać pieniądze na rozwój firm będą mogli dowiedzieć się przedsiębiorcy podczas bezpłatnego spotkaniaŚniadanie z Funduszami„, organizowanego przez Klaster Obróbki Metali (KOM) w dniu 8 listopada 2019 r. (godz. 9:00) w Białymstoku, w sali Transferownia w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym, ul. Żurawia 71.

Nie trzeba być członkiem KOM, by wziąć w nim udział. Swoją obecność, w roli prelegentów, zapowiedzieli przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego i Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego. Opowiedzą o możliwości pozyskiwania funduszy europejskich oraz nisko oprocentowanych pożyczek.

Tematyka

PFRR przedstawi finansowanie rozwoju i inwestycji dla firm ze środków unijnych. Zaprezentowane zostaną dwa produkty pożyczkowe.

– Podczas „Śniadania z Funduszami” prezentowana będzie oferta Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego dotycząca instrumentów finansowych. Główny nacisk zostanie położony na pożyczki udzielane ze środków unijnych, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego: pożyczka na inwestycje rozwojowe oraz pożyczka termomodernizacyjna – precyzuje Agnieszka Kurajew z z PFRR.

Z kolei przedstawiciele urzędu marszałkowskiego opowiedzą o konkursach dotyczących dotacji do końca 2019 i na początku 2020 roku.

Ponadto przedsiębiorcy zyskają możliwość wymiany doświadczeń, poznania nowych firm, nawiązania relacji biznesowych z potencjalnymi kontrahentami.

– KOM to dziś silna organizacja i klaster z prawdziwego zdarzenia. Jako partner strategiczny razem poszukujemy synergii naszych działań i ma to rzeczywiście miejsce. Nasze usługi (finansowe, informacyjne, doradcze) są rozpowszechniane w klastrze i często wykorzystywane przez jego uczestników – podsumowuje Agnieszka Kurajew.

Zgłoszenia

Aby móc wziąć udział w Śniadaniu, należy skontaktować się z Renatą Martyniuk z biura KOM, pisząc na adres e-mail: r.martyniuk@metalklaster.pl