Śniadanie biznesowe – czyli innowacyjny biznes przy porannej kawie!

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego oraz Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej (Politechnika Białostocka) serdecznie zapraszają podlaskich przedsiębiorców na śniadanie biznesowe, które odbędzie się 17 kwietnia 2019 roku (środa) w godzinach 8:30-10:00 w Hotelu Branicki, ul. Zamenhofa 25 w Białymstoku, w ramach projektu GoSmart BSR, którego celem jest wzmacnianie inteligentnych specjalizacji poprzez wspieranie współpracy międzynarodowej.

Celem śniadania jest zaprezentowanie Państwu budowanego systemu TIBS (Transnational Innovation Brokerage System), który będzie wspierał małe i średnie przedsiębiorstwa za pośrednictwem sieci współpracy pomiędzy instytucjami biznesu, nauki i administracji w wymianie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i wiedzy na arenie międzynarodowej. Co więcej, śniadanie to doskonała okazja do integracji lokalnego środowiska przedsiębiorców zainteresowanych współpracą międzynarodową i internacjonalizacją pod kątem biznesowym i technologicznym.

W trakcie spotkania przybliżymy przedsiębiorcom ideę budowanej sieci współpracy TIBS, wspierającej mały i średni biznes w wychodzeniu na nowe rynki zbytu oraz tworzeniu innowacyjnych produktów i usług.  Będzie to również świetna okazja by w nieformalnej atmosferze porozmawiać z brokerem odpowiedzialnym za wsparcie przedsiębiorców w znalezieniu i nawiązaniu kontaktu z zagranicznym kontrahentem.

Szczególnie zapraszamy przedsiębiorców, przedstawicieli administracji, instytucji otoczenia biznesu, związki i stowarzyszenia sektorowe zainteresowane tematyką transnarodowych inteligentnych specjalizacji i otwarte na współpracę międzynarodową – trwa nabór do sieci TIBS.

Rejestracja

Udział w śniadaniu/wstęp na śniadanie jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja online do 15 kwietnia 2019 r. za pomocą formularza na dole strony.

Program spotkania

  • 08:15 – 08:30 – rejestracja uczestników / rozmowy kuluarowe
  • 08:30 – 08:35 – powitanie gości i rozpoczęcie spotkania (Menadżer Projektu Magdalena Maksimowicz, PFRR)
  • 08:35 – 08:55 – prezentacja projektu GoSmart BSR (Koordynator Projektu prof. Wiesław Urban, PB)
  • 08:55 – 09:15 – prezentacja systemu TIBS (broker innowacji Anna Wrzesińska, PFRR)
  • 09:15 – 09:50 – networking
  • 09:50 – 10:00 – podsumowanie i zakończenie spotkania

Kontakt

Łukasz Sakowski
e-mail: sakowski@pfrr.pl
kom: 696 302 706

Organizatorzy

logo_goSmart-BSR logo pfrr logo pb eng

Formularz zgłoszeniowy