Skuteczna pomoc w rozwoju podlaskiego biznesu – spotkanie dla przedsiębiorców z Białegostoku i regionu

Pierwszy Wieczór Towarzystwa Biznesowego Białostockiego odbędzie się w środę, 23 maja 2018r. w Białymstoku w Hotelu Ibis Styles o godzinie 18.00. Gościem specjalnym spotkania będzie Andrzej Parafiniuk, prezes Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego, który zaprezentuje temat: „Skuteczna pomoc w rozwoju podlaskiego biznesu”.

Członkowie Towarzystwa Biznesowego Białostockiego dotychczas spotykali się na śniadaniach biznesowych. Czy wieczorne spotkania dla przedsiębiorców z Białegostoku i regionu będą cieszyły się równie dużym zainteresowaniem?

Formuła śniadaniowa sprawdza się znakomicie. Najlepszym na to dowodem są liczne grupy Towarzystw Biznesowych działające w całej Polsce. Jednak z różnych przyczyn nie wszyscy przedsiębiorcy są w stanie uczestniczyć w śniadaniach biznesowych, które rozpoczynają się o godzinie 7. Dlatego ruszamy z nową formułą. Z całą pewnością wieczorne spotkania biznesowe znajdą wielu zwolenników – powiedział Paweł Sędziak, dyrektor regionalny Towarzystw Biznesowych.

Networking – czym właściwie zajmują się Członkowie Towarzystwa Biznesowego Białostockiego?

Uprawiamy networking. Co to takiego? Networking to sztuka budowania trwałych relacji – relacji, które pomagają rozwijać samego siebie i swój biznes. W praktyce działa to tak, że spotykamy się na biznesowych śniadaniach, poznajemy się lepiej, komunikujemy swoje potrzeby i pomagamy sobie nawzajem. Dzielimy się wiedzą oraz wymieniamy się doświadczeniami. Z korzyścią dla każdego – wyjaśnia prezes Towarzystwa Biznesowego Białostockiego,Robert Tarantowicz (Honya Europe Sp. z o.o. i ExChord SA).

Informacje w spotkaniu

Wszystkie informacje o spotkaniu i biletach znajdują się na stronie: https://wieczorbialystok.evenea.pl/

Kontakt

W razie pytań dotyczących samego spotkania lub Towarzystw Biznesowych proszę kontaktować się z:

Paweł Sędziak
p.sedziak@towarzystwabiznesowe.pl