Seminarium dot. zamówień publicznych „How to do Business with CPAG?”, 06.11.2018r., Genewa (Szwajcaria)

Departament Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych uprzejmie zaprasza przedsiębiorców, przedstawicieli administracji centralnej i samorządowej oraz członków instytucji otoczenia biznesu do wzięcia udziału w wizycie szkoleniowej w Genewie, w dniu 6 listopada 2018 r. Celem wydarzenia jest zapoznanie uczestników z możliwościami biznesowymi oferowanymi przez rynek zamówień publicznych organizacji międzynarodowych zrzeszonych w ramach Common Procurement Activities Group – CPAG.

W skład CPAG wchodzą m.in.: Gavi Alliance, IBE-UNESCO, ILO, IOM, ITU, ITC, UNAIDS, UNICEF, UNDP, UNHCR, UNITAR, UNICC, UNOG, UNOPS, the Global Fund, WHO, WIPO, WMO, WTO.

Wydarzenie zostanie zrealizowane w języku angielskim.

Uczestnicy we własnym zakresie ponoszą koszty transportu i pobytu na miejscu. Udział w szkoleniu i spotkaniach dodatkowych jest bezpłatny.

Rejestracja

Do udziału w szkoleniu organizowanym przez CPAG należy zarejestrować się osobiście w terminie do 2 listopada 2018 r. pod adresem https://reg.unog.ch/event/26063, gdzie dostępna jest również agenda tego wydarzenia.

Kontakt

Prosimy też o przekazanie informacji o gotowości udziału w wydarzeniu do MSZ DWE, na adresy: marcin.nowak@msz.gov.pl lub beata.pich@msz.gov.pl do 2 listopada 2018 r.

Dodatkowe informacje

Jednocześnie zapraszamy do odwiedzania stron DWE MSZ, gdzie na bieżąco zamieszczane są informacje o wydarzeniach realizowanych lub polecanych przez MSZ:

Na stronach www MSZ pod tym linkiem udostępniane są informacje o projektach i przetargach organizacji międzynarodowych.