Seminarium w Warszawie poświęcone prowincji Syczuan, 31.05.2017r.

W imieniu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, Biura Promocji Inwestycji Prowincji Syczuan oraz Fundacji Chińsko-Polskiej Wymiany Gospodarczej i Kulturalnej SINOPOL zapraszamy do udziału w spotkaniu: „Investment Seminar for Sichuan Provincial Investment Promotion Bureau”, które odbędzie się 31 maja 2017 r. w Warszawie, w Hotelu Intercontinental, ul. Emilii Plater 49.

Spotkanie to stanowi, dla wszystkich podmiotów zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej na rynku chińskim, doskonałą okazję do zapoznania się z realiami gospodarczymi chińskiej prowincji Syczuan .

Syczuan jest jedną z najszybciej rozwijających się chińskich prowincji. Będące stolicą prowincji miasto Chengdu jest dużym ośrodkiem gospodarczym i kulturalno-naukowym o doskonale rozwiniętym przemyśle elektronicznym, maszynowym, metalurgicznym, chemicznym, drzewnym.

Od czasu ogłoszenia polityki otwarcia się na zachód Syczuan cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem inwestorów z całego świata.

Wydarzenie zaszczycą obecnością przedstawiciele Biura Promocji Inwestycji Prowincji Syczuan oraz ambasady Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce.

Osoby zainteresowane prosimy o dokonywanie zgłoszeń w terminie do 26 maja 2017 r. na adres:

Program wydarzenia dostępny będzie na stronie www.gochina.gov.pl