Seminarium „Granty na badania i rozwój”, Białystok, 16.05.2019r.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku i Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zapraszają na seminarium jak skutecznie pozyskać grant z projektu „Granty na badania i rozwój, które odbędzie się 16 maja 2019 r. Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku, ul. Poleska 89 III piętro, sala 318.

Celem spotkania jest zaprezentowanie zasad naboru wniosków o powierzenie grantu – omówienie kto może się ubiegać o grant oraz na co, ile i jak można go pozyskać.

Spotkanie jest adresowane do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą i planujących jej rozwój na terenie województwa podlaskiego.

Przekazane w trakcie spotkania informacje będą stanowić kompendium wiedzy na temat projektu „Granty na badania i rozwój” w praktycznym wymiarze – zostanie zaprezentowane krok po kroku jak pozyskać grant – od pomysłu rozwoju firmy do wypłaty grantu.

Spotkanie poprowadzą pracownicy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego – merytoryczny personel projektu „Granty na badania i rozwój”.

Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne.

Rejestracja na seminarium prowadzona jest przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku do  dnia 14.05.2019 r. do godz. 15:00.

Rejestracja i szczegółowe informacje dostępne są tutaj.

logo granty na badania i rozwój