RE-energy Expo – najnowocześniejsze rozwiązania i technologie z zakresu energii odnawialnej

Targi RE-energy Expo to unikatowe wydarzenie targowe dedykowane szeroko pojętej energii odnawialnej (OZE), podczas którego zostaną przedstawione najnowocześniejsze rozwiązania i technologie.Kiedy? 11-13 października 2018. Gdzie? Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o. o. ul. Prądzyńskiego 12/14.

Targi RE-energy to nie tylko możliwość pokazania jak w prosty sposób zadbać o środowisko, ekologicznie dostarczyć i generować energię, ale jest to również możliwość poszerzenia dotychczasowej wiedzy o energetyce i ekologii poprzez konferencje tematyczne czy poszerzanie sieci kontaktów w strefie networkingu biznesowego.

RE-energy Expo to miejsce spotkania branży OZE z Polski i nie tylko. To tutaj świat biznesu spotyka się ze światem nauki. Na targach RE-Energy nie powinno zabraknąć nikogo, kto jest związany z branżą OZE.

Na targach organizator przewiduje obecność 120 wystawców i ponad 5 tysięcy odwiedzających.

Indywidualne spotkania biznesowe

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego już po raz kolejny jest organizatorem indywidualnych spotkań biznesowych na Międzynarodowych Targach Re-Energy Expo 2018 Poland.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zaprasza wszystkich związanych z szeroką rozumianą branżą OZE, którzy chcieliby zaprezentować własne projekty, technologię, produkty bądź usługi potencjalnym kontrahentom z kraju i z zagranicy na spotkania biznesowe B2B, które odbędą się w trakcie Targów Re-Enenrgy Expo 2018 Poland.

Korzyści z udziału w spotkaniach B2B:

  • możliwość osobistego spotkania się z parterami do współpracy, w tym partnerami zagranicznymi,
  • możliwość zaprezentowania własnych projektów, technologii, produktów oraz usług potencjalnym kontrahentom,
  • znalezienie nowych rozwiązań dla swoich pomysłów i projektów,
  • wymiana informacji na poziomie międzynarodowym.

Kto może wziąć udział?

Architekci, instalatorzy, prosumenci, planiści i projektanci instalacji OZE, producenci i dystrybutorzy, konsultanci ds. energii, audytorzy energetyczni, koncerny energetyczne, rolnicy, leśnicy, badacze tematu i naukowcy, jednostki zajmujące się udzielaniem wsparcia finansowego, właściciele małych i średnich przedsiębiorstw, klastry, inwestorzy, przedstawiciele branży hotelarskiej, przedstawiciele władzy publicznej, w tym: ministerstwa, samorządy, władze wojewódzkie i wiele innych.

Koszty

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Po zarejestrowaniu na spotkania kooperacyjne udział w targach jest również bezpłatny. Koszty ponosi ośrodek EEN przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego.

Rejestracja

  1. rejestracja profilu kooperacyjnego na stronie: http://www.b2fair.com/Registration/reenergyexpo2018/regSelectPartner
  2. wybór partnerów do spotkań biznesowych,
  3. akceptacja lub odrzucenie zaproszeń do spotkań,
  4. udział w giełdzie kooperacyjnej RE-energy Expo Poland 2018.

Więcej informacji: Karolina Oblacewicz, e-mail: oblacewicz@pfrr.pl, kom: +48 515 826 333


Źródło: https://poranny.pl/reenergy-expo-najnowoczesniejsze-rozwiazania-i-technologie-z-zakresu-energii-odnawialnej-wiedza-i-kontakty-dla-wszystkich/ar/13520526