Raportowanie ESG w praktyce – warsztaty Sieci Firm Przyszłości
Raportowanie ESG w praktyce – warsztaty Sieci Firm Przyszłości PFR i KAPE
Archiwum aktualności | 12.08.2022

Raportowanie ESG w praktyce – warsztaty Sieci Firm Przyszłości PFR i KAPE

Polski Fundusz Rozwoju (PFR) tworzący Sieć Firm Przyszłości wraz z Krajową Agencją Poszanowania Energii (KAPE) w odpowiedzi na nowe trendy i potrzeby rynku wychodzi z ofertą praktycznych warsztatów pt. „Raportowanie ESG. Warsztaty z obliczania śladu węglowego organizacji”, które planowane są na październik 2022 roku.

Obowiązkowe raportowanie ESG (czyli wymogi w zakresie: środowiska, odpowiedzialności społecznej oraz ładu korporacyjnego) dla dużych firm staje się faktem. Oznacza to, że także średnie i małe przedsiębiorstwa, które chcą pozyskiwać nowych kontrahentów i inwestorów powinny pójść śladem dużego biznesu. Podjęcie działań bez zbędnej zwłoki pozwoli przedsiębiorstwom przygotować się do raportowania oraz zastanowić się m.in. na jakiej podstawie wyliczyć ślad węglowy firmy, który jest integralną częścią raportu ESG, a także ważną informacją dla klientów.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zachęca zainteresowanych do udziału w warsztatach pogłębiających wiedzę praktyczną w zakresie obliczania śladu węglowego

Więcej informacji o warsztatach i raportowaniu ESG:

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera