Ranking Kuriera Porannego – „Innowacje 2012”

Kurier Poranny i Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zapraszają nowoczesne podlaskie firmy do zgłaszania się do rankingu „Innowacje 2012”. Wystarczy wypełnić ankietę i przesłać ją do redakcji. Wszystkie firmy, które się zgłoszą, zostaną zaprezentowane na łamach dziennika i w Internecie.

To już 6. edycja rankingu, który od początku „Kurier Poranny” realizuje z Radą Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych w Białymstoku. Jest to jedyny taki ranking w kraju, pokazujący i promujący najbardziej innowacyjne firmy na poziomie wojewódzkim.

W tym roku — podobnie jak w latach poprzednich — będziemy nagradzać firmy w kategoriachprodukcja oraz usługi, w podziale na firmy:

  • mikro (do 9 pracowników),
  • małe (do 49 pracowników),
  • średnie (do 249 pracowników);
  • duże (powyżej 250 pracowników).

Tegoroczną nowością jest nagrodzenie najlepszego produktu i usługi oraz docenienie twórców tych rozwiązań.

Ranking jest bezpłatny, a wystartować w nim mogą wszystkie firmy zarejestrowane w województwie podlaskim, niezależnie od formy własności czy osiąganych przychodów.

Akces do udziału w Innowacjach 2012 można zgłosić wysyłając wypełnioną ankietę do 28 lutego 2013 roku. Ankieta znajduje się na stronie internetowej www.podlaskie.strefabiznesu.pl w zakładce Innowacje 2012.

Dokument można przesłać w wersji elektronicznej (on-line) lub wydrukować pdf, wypełnić i wysłać pocztą na adres: Kurier Poranny, ul. św. Mikołaja 1, 15-419 Białystok lub faksem: 85 748 96 20.

Ankietę przeanalizują eksperci RFSNT NOT w Białymstoku oraz naukowcy Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Podsumowanie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się na gali 26 marca 2013 r. w NOT w Białymstoku.

Partnerami tegorocznej edycji Innowacji są: Wydział Zarządzania Politechniki BiałostockiejPodlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego.