Promotech Sp. z o.o. – partner kampanii #wkręć się w technologię!
promotech 2

Promotech Sp. z o.o. – partner kampanii #wkręć się w technologię!

Kolejnym partnerem naszej kampanii #wkręć się w technologię! jest Promotech Sp. z o.o. – innowacyjny producent profesjonalnych wiertarek magnetycznych, ukosowarek do blach i rur, wózków spawalniczych oraz urządzeń do automatyzacji cięcia i spawania. Ich przygoda z upowszechnianiem zaawansowanych technologii trwa już ponad 35 lat.

Zaprojektowane przez własne biuro konstrukcyjne, wyrafinowane urządzenia marki Promotech, są cenione przez klientów na całym świecie. Służą m.in. do produkcji mostów, statków, wież wiatrowych oraz innych odpowiedzialnych konstrukcji stalowych. Przy ich użyciu wykonano na przykład profilowe cięcie rur dachu stadionu miejskiego w Białymstoku.

Promotech jest doskonałym przykładem tego, jak pasja właścicieli i pracowników pozwoliła skromne początki w niewielkim garażu rozwinąć do poziomu wiodącej w skali globalnej firmy z własnymi oddziałami w Niemczech, USA, Indiach oraz Emiratach Arabskich. Ich zespół tworzy obecnie ponad 300 osób, a 95% produkcji trafia za granicę. Wkręceni w technologię, pomagają wkręcać w nią innych. Przyłącz się do ich zespołu. Czekają na Ciebie!

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera