Postawmy na siebie - Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego

Postawmy na siebie

postawmynasiebie2014_0

Jeżeli chcemy być bogatsi (więcej zarabiać), mieć większą pewność jutra (pracę), mieć lepszą jakość usług publicznych musimy postawić na przedsiębiorczość i rozwój gospodarczy oraz racjonalne myślenie. Prawda jest taka, że nikt za nas (społeczeństwo) tego nie zrobi. Musimy POSTAWIĆ NA SIEBIE – to hasło kampanii.

Celem projektu „Postawmy na siebie” jest zwrócenie uwagi na wagę regionalnej przedsiębiorczości i gospodarki oraz ich faktyczny wpływ na życie każdego mieszkańca województwa podlaskiego.

Cel projektu

Projekt realizowany był w okresie: styczeń 2014 – grudzień 2014

Cel projektu

Celem kampanii społecznej „2014 rokiem przedsiębiorczości. Postawmy na siebie” było zwrócenie uwagi na wagę regionalnej przedsiębiorczości i gospodarki oraz ich faktyczny wpływ na życie każdego mieszkańca województwa podlaskiego. Kampania zainicjowała powszechne działania stymulujących rozwój postaw przedsiębiorczych wśród mieszkańców regionu.

Odbiorcą przekazu kampanii jest społeczeństwo województwa podlaskiego (poszczególni mieszkańcy, zarówno ci którzy wytwarzają dochód w regionie jak i ci, którzy go konsumują, samorządowcy i inni decydenci, którzy pełnią rolę pośrednika w zaspokajaniu potrzeb publicznych itd.; szczególną uwagę poświęcamy osobom młodym).

Strona projektu

Inne projekty

Zapisz się do newslettera