On znów to zrobił! Prawdziwy Mikołaj odwiedził naszych podopiecznych na Onkolandii

„Najprawdziwszy i jedyny – Święty Mikołaj z Laponii – po raz kolejny odwiedził naszych walczących z nowotworami podopiecznych z Kliniki Onkologii i Hematologii UDSK w Białymstoku.

Mikołaj to w grudniu jeden z najbardziej zapracowanych ludzi na całym świecie. Jest jeden, a grzecznych dzieci miliony! Joulopukki – czyli Mikołaj z Rovaniemi z fińskiej Laponii – znalazł jednak czas w swoim napiętym harmonogramie i po raz kolejny odwiedził nasze miasto. Nie każdy ma jednak szansę, aby go spotkać osobiście. Dlatego z tym większą radością przyjęliśmy informację, że znów zajrzy do naszych dzielnych wojowników z Onkologii! Mamy swoje tajne sposoby, aby wspomagające go w codziennej pracy Elfy i pani Mikołajowa dopilnowali, by nie zapomniał o naszych zuchach ?

(…) Dziękujemy wszystkim osobom, którym zawdzięczamy to magiczne spotkanie. W szczególności zaś, panu Andrzejowi Parafiniukowi, prezesowi PFRR a zarazem Konsulowi Honorowemu Finlandii, dzięki któremu po raz kolejny mogliśmy przeżyć te wspaniałe chwile z Mikołajem.”

Źródło: https://pomozim.org.pl/on-znow-to-zrobil-prawdziwy-mikolaj-odwiedzil-naszych-podopiecznych-na-onkolandii/