Polsko-brytyjskie spotkania biznesowe w Warszawie, 10.10.2013r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w polsko-brytyjskich spotkaniach biznesowych dla firm z branży budowlanej, logistycznej, systemów ochrony i zabezpieczeń środowiska naturalnego, które odbędą się 10 października 2013 r. w Warszawie.

Jest to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.

Udział w spotkaniach umożliwi:

  • nawiązanie kontaktów biznesowych,
  • wymianę doświadczeń z zagranicznymi przedstawicielami biznesu,
  • pozyskanie nowych zleceń.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski. Dla uczestników niewładających językiem angielskim istnieje możliwość zapewnienia tłumaczenia.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (w języku angielskim) i przesłanie do 2 października 2013r. drogą elektroniczną na adres agnieszka_promianowska@parp.gov.pl lub faksem (+48 22 432 70 46).

Ze względu na ograniczoną możliwą liczbę spotkań o zapisach na poszczególne spotkania decyduje kolejność zgłoszeń. Z tego samego powodu oraz ze względu na branżowy charakter spotkań, pierwszeństwo w rejestracji mają firmy o działalności ściśle powiązanej z przedmiotowymi sektorami.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje wraz z formularzem zgłoszeniowym znajdą Państwo na stronie internetowej:

http://www.een.org.pl/index.php/Targi_2/articles/spotkania-b2b-z-firmami-z-wielkiej-brytanii.html

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt:

Agnieszka Promianowska
tel: 22 432 83 74
e-mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl


Firmy biorące udział w spotkaniach:

Firma

Opis

Poszukiwani polscy partnerzy

ELE International

http://www.ele.com/

Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dostarczaniu wysokiej jakości materiałów budowlanych, sprzętu badawczego i oprzyrządowaniu środowiska. Firma jest zainteresowana współpracą handlową w zakresie kupna/sprzedaży. Firma oferuje międzynarodową obsługę klienta, poprzez kompleksowe wsparcie techniczne i merytoryczne.
Global Equipment Logistics (GEL)

www.gel-uk.com

GEL jest wiodącymdostawcą usług logistycznych. Firma oferuje rozwiązania transportowe dla wszelkich produktów innych niż niebezpieczne.
Gupta Consultancy UK

www.gupta-training.co.uk

Firma doradczo-szkoleniowa, która kieruje swoje działania do wszystkich organizacji chcących wprowadzić jakość ISO9001:2008, systemy zarządzania lub Standardy SBS. Firma zainteresowana jest nawiązaniem współpracy technicznej, na zasadzie joint venture lub podpisaniem umowy licencyjnej.
Cambridge Cleantech Ltd

www.cambridgecleantech.org.uk

Firma zajmuje się zarządzaniem powodziowym, zarządzaniem odpadami, rozwojem prototypów, recyclingiem oraz energetycznych sektorach pokrewnych Firma zainteresowana jest nawiązaniem współpracy technicznej, na zasadzie joint venture, w zakresie dystrybucji.
TradeArc Services Ltd

www.tradearcservices.co.uk

TradeArc działa w sektorze ochrony środowiska i w branży czystych technologii produkcyjnych. Firma posiada biuraw Wielkiej Brytanii i Polsce, współpracując z producentami i odbiorcami w obu krajach. Firma zainteresowana jest w rozszerzeniu kontaktów handlowych (sprzedaż/dystrybucja).
Working Week Ltd

www.working-week.com

Firma zapewnia kompleksową obsługę i doradztwo w zakresie rozwoju istniejących i nowych sieci handlowych. Firma poszukuje dystrybutorów / partnerów franczyzowych, m. in. w sektorze odzieżowym, jubilerskim, kosmetycznym i obuwniczym.
IMC Group Ltd

www.the-imcgroup.com

Firma zajmuje się produkcją sprzętu do monitorowania: wilgotności powietrza, natężenia światła , promieniowania UV, nagromadzenia kurzu, prędkości wiatru, wstrząsów i wibracji budynków, oraz natężenia CO2 itd. Firma zainteresowana jest nawiązaniem współpracy w zakresie dystrybucji i sprzedaży. Kieruje swoje rozwiązania technologiczne w szczególności do instytucji takich jak: muzea, galerie sztuki, szpitale, firmy produkujące żywność oraz firmy farmaceutyczne.