Polskie stoisko na na targach Creative Industries Expo, Austin (USA), 13-16.03.2022r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do skorzystania z polskiego stoiska promocyjnego na targach Creative Industries Expo w ramach festiwalu SXSW w Austin (TX, USA), które odbędą się w dniach 13-16 marca 2022 r. Zapraszamy polskie firmy reprezentujące sektor IT, w szczególności dostawców technologii interaktywnych, innowacyjnych rozwiązań dla edukacji i rozrywki. Na zgłoszenia czekamy do 18 lutego 2022 r.

Festiwal South by South West

Targi będą stanowić część bardzo bogatego programu festiwalu South by South West – SXSW. SXSW to wyjątkowe połączenie wydarzeń kulturalnych, w tym festiwalu filmowego, konferencji i targów wystawienniczych. W tym roku potrwa od 11 do 20 marca.

Stoisko targowe

Celem organizacji stoiska jest promocja oferty polskich firm IT (również startupów) wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą na danym wydarzeniu, czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku. Swoje materiały mogą przesyłać również firmy, których przedstawiciele nie biorą osobistego udziału w imprezie.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku PARP umożliwi:

  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań biznesowych,
  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, gadżety itp.),
  • wyświetlanie filmów promocyjnych.

Lokalizacja targów

Targi Creative Industries Expo zostaną zorganizowane na terenie Austin Convention Center, w samym centrum miasta. Tu znajdziecie informacje o pozostałych wydarzeniach planowanych podczas festiwalu SXSW.

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt: magdalena_zwolinska@parp.gov.pl

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie:

https://ict.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/315860,polskie-stoisko-na-sxsw-2022.html

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zachęca zainteresowane firmy do udziału w targach Creative Industries Expo.