POLISHOPA Conference wydarzenie z tematyką Design Thinking
POLISHOPA Conference wydarzenie z tematyka Design Thinking Bydgoszcz 539x300
Archiwum aktualności | 11.07.2022

POLISHOPA Conference – wydarzenie z tematyką Design Thinking, Bydgoszcz, 12-14.09.2022r.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego – w imieniu organizatorów – zaprasza na POLISHOPA Conference – wydarzenie dedykowane wszystkim zainteresowanym tematyką Design Thinking, które odbędzie się 12-14 września 2022 w Bydgoszczy.

POLISHOPA Conference to największa w Polsce platforma zrzeszająca pasjonatów i praktyków świadomego projektowania, uwzględniającego potrzeby człowieka i środowiska.

Konferencja to niepowtarzalna szansa na poszerzenie swojej wiedzy w zakresie design thinking, service design, user experience oraz szeroko rozumianej innowacji. Specjaliści podczas wystąpień powiedzą o własnych doświadczeniach, wyzwaniach oraz perspektywach pracy. W tym roku prelegenci spotkają się z Państwem stacjonarnie w Bydgoszczy.

Kilka wyróżników konferencji:

  • Projektowa wiedza z różnych obszarów –  tworzenie dobrych, użytecznych i sprzedających się produktów, usług czy rozwiązań cyfrowych.
  • Wartościowe kontakty – niektórzy znajdują nowego pracodawcę, inni klientów, a niektórzy po prostu partnerów biznesowych.
  • Kontekst aktualnych trendów – w tym roku hasłem przewodnim jest “Circulation of inspiration”. Część wystąpień będzie mówić o tym, jak projektować z myślą o gospodarce cyrkularnej, sustainability czy ze świadomym wykorzystywaniu zasobów.

Po szczegóły i rejestrację zapraszamy na stronę konferencji: https://polishopa.pl/

Opinie uczestników ostatniej konferencji POLISHOPA:

https://www.youtube.com/watch?v=_fADtLm30QQ

Ostatni „backstage”:

https://www.youtube.com/watch?v=zVzwO4FAtrU

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera