Podsumowanie giełdy kooperacyjnej RENEXPO Poland 2017

Podsumowaliśmy kolejną edycję spotkań kooperacyjnych RENEXPO Poland 2017 dedykowanych firmom i instytucjom z branży odnawialnych źródeł energii. Za organizację wydarzenia jak co roku odpowiadał ośrodek Enterprise Europe Networkfunkcjonujący przy Fundacji, tym razem w składzie: Magdalena Borys, Sylwia Gleń i Łukasz Sakowski.

Na miejscu, w Warszawie wspierało nas troje pracowników innych ośrodków projektu EEN: Magdalena Zwolińska i Katarzyna Sajkowska z Warszawy oraz Rimantas Serva z Wilna. Naszym głównym celem było, by spotkania odbyły się zgodnie z harmonogramem i w przyjemnej atmosferze. Uczestnicy nas nie zawiedli. Na miejsce spotkań przybywali punktualnie, rozmowy były intensywne, w wielu przypadkach okazało się, że przewidziane pół godziny to dopiero początek negocjacji. Dziękujemy za zaangażowanie!

Na koniec kilka liczb podsumowujących tegoroczną edycję giełdy kooperacyjnej:

  • 23 firmy i instytucje uczestniczące w spotkaniach (w tym 9 zagranicznych),
  • 33 spotkania biznesowe (w tym aż 22 międzynarodowe),
  • 7 krajów (Polska, Litwa, Bułgaria, Belgia, Francja, Wielka Brytania i Niemcy).

Zachęcamy podlaskie firmy i instytucje do uczestnictwa w tego typu wydarzeniach. Odbywają się one przy okazji wielu targów branżowych w kraju i za granicą, udział w nich jest zazwyczaj bezpłatny, a organizatorzy oferują wsparcie w rejestracji, umawianiu spotkań, jak też na miejscu. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Pracownicy projektu Enterprise Europe Network – een@pfrr.pl.

Spotkania kooperacyjne RENEXPO Poland 2017 zorganizowane zostały w ramach projektu
„Enterprise Europe Network Wsparcie dla biznesu w zasięgu ręki”
współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.