Podsumowanie giełdy kooperacyjnej RENEXPO Poland 2016

Szósta Giełda Kooperacyjna RENEXPO Poland za nami. Kilka liczb podsumowujących: 37 uczestników, w tym 8 z województwa podlaskiego; 55 spotkań kooperacyjnych, w tym 24 międzynarodowe – jednym słowem sukces. Trzymamy kciuki, aby te szybkie biznesowe randki biznesowe przerodziły się w długotrwałe relacje.

Renexpo 2016 spotkania

Giełda odbyła się w ramach Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO Poland. Silna czteroosobowa drużyna PFRR w składzie: Magdalena Borys, Agnieszka Karłowicz, Alicja Orzechowska i Wojciech Szmit, wspierana przez Magdalenę Zwolińską z PARP i Tomasza Kurasia z Politechniki Lubelskiej, czuwała, by wszystko przebiegało zgodnie z planem.

Renexpo 2016 spotkania z1

W trakcie dwóch dni (19-20 października) nasze stoisko odwiedzili nie tylko uczestnicy giełdy, ale także inne osoby odwiedzające targi. Mieliśmy okazję promować województwo podlaskie, naszą Fundację, ale także same spotkania kooperacyjne jako ciekawą możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych.

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za przybycie, punktualność oraz miłe słowa do nas kierowane. Dziękujemy naszym Partnerom z projektu EEN, którzy byli obecni na miejscu, by wspierać nas organizacyjnie. Wreszcie, dziękujemy Organizatorom targów za to, że docenili wysiłek wkładany od lat przez pracowników PFRR w tworzenie RENEXPO Poland i mile zaskoczyli nas pamiątkowym dyplomem.

Galeria zdjęć:

Renexpo 2016 spotkania z2