Podlaska Marka czeka na zgłoszenia do 17. edycji konkursu - PFRR
Podlaska Marka czeka na zgłoszenia do 17. edycji konkursu
Archiwum aktualności | 26.01.2021

Podlaska Marka czeka na zgłoszenia do 17. edycji konkursu

2 stycznia 2021r. rozpoczęła się kolejna, siedemnasta edycja Podlaskiej Marki, jednego z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów odbywających się na terenie województwa podlaskiego. Mimo upływu czasu inicjatywa Marszałka Województwa cieszy się niesłabnącą popularnością wśród producentów i konsumentów, czego najlepszym dowodem jest rekordowe zainteresowanie konkursem w roku ubiegłym, który przecież z racji sytuacji epidemicznej nie sprzyjał organizacji i uczestnictwu w plebiscytach tego typu.

Edycja 2019 rozszerzona została o dwie nowe kategorie: Biznes o raz Projekt 4.0 i biorąc pod uwagę znaczącą liczbę głosów oddanych na te branże podtrzymujemy tę innowację także w edycji 2020. Tym samym każda osoba zgłaszająca kandydatury do nagrody może zaproponować aż dziewięć różnych propozycji, po jednej w kategoriach:

  1. Produkt Spożywczy,
  2. Produkt Użytkowy,
  3. Inwestycja,
  4. Odkrycie,
  5. Wydarzenie,
  6. Kultura,
  7. Społeczeństwo,
  8. Biznes,
  9. Projekt 4.0.

Zgłoszenia

Jak co roku zgłoszenia mogą przesyłać wszyscy mieszkańcy województwa, zarówno konsumenci i użytkownicy, jak i sami kandydaci do nagrody. Warunkiem zakwalifikowania produktu do udziału w Podlaskiej Marce jest przesłanie zgłoszenia najpóźniej do 31 stycznia br. Można to zrobić poprzez dedykowany formularz internetowy zamieszczony na stronie https://podlaskamarka.pl/. Udział w przedsięwzięciu jest całkowicie bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi kosztami, natomiast laureaci, poza gratyfikacją finansową, mogą liczyć na promocję w mediach regionalnych i ogólnopolskich oraz podczas krajowych i zagranicznych akcji promocyjnych województwa podlaskiego.

Kontakt

Szczegółowe informacje odnośnie Podlaskiej Marki, jej przebiegu i zasad znajdują się na stronie https://podlaskamarka.pl/. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę o kontakt z pracownikami Departamentu Współpracy z Zagranicą i Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego:

tel: 85 66 54 452, -453, -454
e-mail: pmr@wrotapodlasia.pl

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zachęca do zgłoszeń w konkursie Podlaska Marka.

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera