Pieniądze w startupie – czyli jak nie położyć firmy

Początkujący przedsiębiorcy popełniają niekiedy (a może zazwyczaj) masę błędów. Te finansowe mogą oznaczać koniec firmy… lub oddanie jej za bezcen zewnętrznym inwestorom. Porozmawiamy o podstawach higieny finansowej i organizacyjnej. Michał Szafrański będzie gościem specjalnym podczas sesji TOP Start-up Polski Wschodniej w trakcie Wschodniego Kongresu Gospodarczego, 3 października (wtorek)  16:30 – 18:30, Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku.

Aby wziąć udział należy się bezpłatnie zarejestrować i wybrać sesję TOP Start-up Polski Wschodniej:

http://www.wschodnikongres.eu/pl/

Michał Szafrański – opiniotwórczy bloger, podcaster, przedsiębiorca, autor bestellerowych książek. Wieloletni dziennikarz prasowy („Bajtek”, „Computerworld”, „Gazeta Wyborcza”). Blog JakOszczedzacPieniadze.pl założył w lipcu 2012 r. i już po roku zdecydował się zrezygnować z etatu dyrektora ds. rozwoju w firmie informatycznej, gdzie zajmował się relacjami z kluczowymi klientami.

Od tamtej pory systematycznie i z sukcesami zajmuje się tworzeniem i rozwijaniem bloga, podcastu „Więcej Niż Oszczędzanie Pieniędzy” i kursów online, gromadząc wokół siebie wielotysięczną społeczność i zyskując status eksperta w dziedzinie finansów osobistych. W 2016 r. samodzielnie wydał książkę „Finansowy ninja”, która do tej pory sprzedała się w ponad 60 tysiącach egzemplarzy, bijąc rekordy self-publishingu. W maju 2018 r. we współpracy z tradycyjnym wydawcą opublikował książkę „Zaufanie, czyli waluta przyszłości. Moja droga od zera do 7 milionów z bloga”, która już w przedsprzedaży spotkała się z ogromnym zainteresowaniem Czytelników.

Zdobywca wielu nagród w konkursach Blog Roku i Blog Forum Gdańsk m.in. dla “Najbardziej inspirującego bloga”, „Blogera Odpowiedzialnego Społecznie” oraz „Wpływowego blogera”.