Networking branży beauty. Piękny content i sprzedaż w Internecie
Networking branży beauty
Archiwum aktualności | 21.02.2023

„Networking branży beauty. Piękny content, czyli sprzedaż branży beauty w Internecie”, Białystok, 08.03.23r.

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego zaprasza na spotkanie pt. „Networking branży beauty. Piękny content, czyli sprzedaż branży beauty w Internecie”, które odbędzie się w Dzień Kobiet – 8 marca 2023 roku, w godzinach 9:00–12:00, w Białymstoku, w Hotelu Villa Tradycja, ul. Włókiennicza 5.

Informacje o spotkaniu

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców z szeroko rozumianej branży beauty, tj. nie tylko producentów kosmetyków, ale i dostawców surowców, opakowań itp. związanych z branżą.

Dzień kobiet to doskonała okazja do integracji branży beauty z naszego województwa, by zbadać potrzeby firm w zakresie wspólnych wyjazdów na misje i targi, rozwiązywania problemów z łańcuchem dostaw, itp. Gościem specjalnym będzie pan Grzegorz Sienkiewicz z firmy 4Szpaki Sp. z o.o. Sp. k.

Spotkanie networkingowe będzie doskonałą okazją do integracji osób z branży beauty, wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów, dlatego mile widziane będą osoby decyzyjne w firmie (prezesi, dyrektorzy, itp.).

Marcin Karwowski

Dodatkowo firmy będą mogły skorzystać z praktycznego szkolenia na temat sprzedaży produktów w Internecie, którą poprowadzi Pan Marcin Karwowski – specjalista od automatyzacji biznesu.

Marcin Karwowski

Od 15 lat wdraża i projektuje systemy informatyczne​. Manager IT, eCommerce, Operacyjny​. Na koncie kilkanaście wdrożonych systemów ERP, WMS, Microsoft 365, eCommerce, systemów raportowych​. Fan automatyzacji procesów i szkoleń. Entuzjasta optymalizacji. Obecnie związany z firmą GLOSEL (właściciel: TaniaKsiazka.pl, bee.pl).

Zgłoszenia

W celu wzięcia udziału w spotkaniu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego online znajdującego się na dole strony do 3 marca 2023 r. Po weryfikacji zgłoszenia wyślemy e-mail potwierdzający udział w spotkaniu.

Ramowy program spotkania

 • 8:45 – 9:00 Rejestracja
 • 9:00 – 9:10 Powitanie
 • 9:10 – 11:00 Szkolenie „Piękny content, czyli sprzedaż branży beauty w Internecie”
  • eCommerce w Polsce i w Europie
  • Przykład z regionu: białostocka marka podbija Europę
  • Nieoczywiste narzędzia eCommerce
  • Od czego zacząć sprzedaż w internecie – Marketplace czy własny sklep?
 • 11:00 – 12:00 Networking

Udział BEZPŁATNY.

Kontakt

Formularz zgłoszeniowy

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera