Nabór startup'ów do projektu KPT ScaleUp - akceleratora Przemysłu 4.0
Archiwum aktualności | 23.09.2021

Nabór startup’ów do projektu KPT ScaleUp – akceleratora Przemysłu 4.0

Krakowski Park Technologiczny informuje o naborze do projektu KPT ScaleUP – wiodącego w Polsce akceleratora Przemysłu 4.0. Skorzystać mogą z niego startupy, które w swojej ofercie mają rozwiązania z obszaru produkcji, logistyki, magazynowania, BHP, procesów biznesowych czy obsługi klienta. Warto też wspomnieć, że wśród naszych partnerów przemysłowych jest firma Solaris, dlatego na udział w rekrutacji mają też startupy z ofertą dla automotive. Zgłoszenia przyjmowane są do 26 września 2021r.

O projekcie KPT ScaleUp

KPT ScaleUp to program akceleracyjny przyspieszający rozwój młodych firm z rozwiązaniami z obszaru Przemysłu 4.0. Firmy otrzymują eksperckie wsparcie, mentoring, do 200 tys zł grantu i przede wszystkim możliwość współpracy z dużymi firmami gotowymi do testowania nowych rozwiązań. Program działa od 2017 roku, na swoim koncie ma ponad 60 absolwentów i pracował dla 25 korporacji. Program realizowany jest edycjami, kolejne grupy firm przyjmowane są do programu mniej więcej co pół roku.

Więcej informacji

Startupy zainteresowane udziałem w programie zachęcamy do przeczytania wszystkich dokumentów polecanych w pierwszej sekcji strony: przewodnik, lista wyzwań, przykłady absolwentów.

Wszystkie informacje o naborze, jak i wyzwania technologiczne znajdują się na stronie:

Formularz rekrutacyjny dostępny jest tutaj:

Zachęcamy do zapoznania się z wydawnictwem przybliżającym zagadnienie akceleracji:

Kontakt

Przemysław Zieliński
Specjalista ds. promocji i marketingu
tel: +48 12 345 32 21
kom: +48 504 31 47 42
e-mail: pzielinski@kpt.krakow.pl
www: kpt.krakow.pl

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zachęca zainteresowane start-up’y  do udziału w projekcie KPT ScaleUP.

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera