Misja wyjazdowa na Sycylię – branża spożywcza; 22-25 luty 2015 r.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału firmy z branży spożywczej w misji wyjazdowej na Sycylię (prowincja Caltanissetta), która odbędzie się terminie 22—25 luty 2015r.

Misja organizowana w ramach inicjatywy pod nazwą „Sicily Food Project” przez lokalny rząd Sycylii – skierowana jest do firm działających w branży winiarskiej i spożywczej.

Misja skierowana jest do kupców – firm zainteresowanych docelowo zakupem produktów z sektora spożywczego. Podczas trzydniowego pobytu przedsiębiorcy będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą firm sycylijskich, wzięcia udziału w szeregu seminariach, prezentacjach oraz w spotkaniach biznesowych.

W przedsięwzięcie zaangażowały się instytucje lokalne Sycylii, przedsiębiorcy działający w branży żywnościowej. W ramach programu organizatorzy – wśród których znajduje się ośrodek Enterprise Europe Network z Palermo – zapewniają również wizyty w lokalnych firmach.

Program przedsięwzięcia zawiera m.in.:

  • seminarium otwierające, podczas którego zaprezentowana zostanie organiczna żywność charakterystyczna dla regionu
  • spotkania biznesowe z firmami z Sycylii
  • indywidualne wizyty w firmach lokalnych

Koszty związane z udziałem w misji pokrywa strona włoska.

Uczestnikom misji zostaną pokryte przez Regionalny Rząd Sycylii (Department for Productive Activities) koszty związane z:

  • przelotem (klasa ekonomiczna) 1 osoby z firmy
  • transferem z/na lotnisko i transportem lokalnym
  • zakwaterowaniem na 3 noce z 22 na 25 lutego 2015
  • dziennym wyżywieniem z uwzględnieniem specjalności kuchni sycylijskiej
  • indywidualnym wsparciem w czasie 4 dniowych spotkań b2b, spotkaniami na miejscu oraz przedsięwzięciami biznesowymi towarzyszącymi wyjazdowi

UWAGA!!!!

Z uwagi na konieczność dopięcia szczegółów organizacyjnych przedsięwzięcia, rezerwacji lotów (zajmie się tym strona włoska), termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 stycznia 2015r., godz. 14.00.

Kontakt:

Dorota Isajuk 
Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego
e-mail: isajuk@pfrr.pl
tel. 85 653 72 04

Serdecznie zachęcamy do kontaktu i udziału w misji!