Międzynarodowe Targi Meblarskie MTM 2014, 02-05.09.2014r., Ostróda

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ogłosiła nabór dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej na uczestnictwo w Międzynarodowych Targach Meblarskich MTM 2014 odbywających się w dniach 2-5 września 2014 r. w Ostródzie.

W Wyjeździe uczestniczyć mogą wyłącznie przedsiębiorcy posiadający siedzibę i prowadzący działalność na terenie jednego z 5 województw Polski Wschodniej, tj. lubelskiego, podlaskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego min. 18 miesięcy, maksymalnie 1 przedstawiciel reprezentujący 1 przedsiębiorcę.

W Wyjeździe mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy-producenci z sektora meblarskiego. W przypadku braku kompletu 20 uczestników kwalifikowane będą również firmy nie-producenci z branży meblarskiej, np. dystrybutorzy, usługodawcy itp.

Termin nadsyłania wniosków upływa 25 kwietnia 2014 roku. – przedłużenie terminu do 23 maja 2014r.

We wszystkich kwestiach związanych z Wyjazdem prosimy o kontakt:

Izabela Urwalska 
tel: 22 334 98 65
e-mail: izabela.urwalska@paiz.gov.pl

Regulamin oraz pozostała dokumentacja konkursowa dotycząca Wyjazdu są dostępne tutaj.

Udział w Wyjeździe organizowany jest przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach Projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej”. Dofinansowanie uczestnictwa przedsiębiorcy wynosi blisko 100% kosztów.