Międzynarodowe Targi Jachtów NAUTIC 2014, 5-14.12.2014r., Paryż

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ogłosiła nabór dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej na uczestnictwo w Wyjeździe na Międzynarodowe Targi Jachtów NAUTIC 2014 odbywające się w terminie 5-14 grudnia 2014 w Paryżu (Francja).

W Wyjeździe mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy prowadzący działalność minimum 18 miesięcy (na dzień złożenia wniosku) i posiadający siedzibę w jednym z 5 województw Polski Wschodniej: lubelskim, podlaskim, podkarpackim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, działającym w sektorze jachtowym, maksymalnie 1 przedstawiciel reprezentujący jednego przedsiębiorcę.

Udział w Wyjeździe organizowany jest przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach Projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej”. Dofinansowanie uczestnictwa przedsiębiorcy wynosi blisko 100% kosztów.

W wyjeździe mogą wziąć udział wyłącznie producenci łódek, jachtów, motorówek oraz innych jednostek pływających.

Termin nadsyłania wniosków upływa 9 kwietnia 2014 roku. We wszystkich kwestiach związanych z targami proszę o kontakt pod numerem tel. 22 334 99 45 lub mailowo pod adresem karolina.miasko@paiz.gov.pl.

Jednocześnie informuję, że Regulamin oraz pozostała dokumentacja konkursowa dotycząca Wyjazdu są dostępne są tutaj.