Międzynarodowe Targi Inwestycyjne EUROPA-AZJA, 1-3.10.2013r., Aktobe (Kazachstan)

W związku z realizacją przez Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. Programu Promocji Polskiej Gospodarki w Kazachstanie, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Międzynarodowych Targach Inwestycyjnych EUROPA-AZJA. WSPÓŁPRACA BEZ GRANIC, które odbędzie się w dniach 1-3 października 2013 roku w Aktobe, Kazachstan.

Targi EUROPA-AZJA. WSPÓŁPRACA BEZ GRANIC to doskonałe miejsce do nawiązania kontaktów handlowych przez polskie przedsiębiorstwa działające w wielu sektorach gospodarki m.in. budownictwie, przemyśle maszynowym, naftowo-gazowym, spożywczym i informatycznym. Aktobe to nie tylko możliwość szansa promocji w Kazachstanie, ale i okno na rynek rosyjski.

Pragniemy zwrócić uwagę, iż przed targami w kazachskiej prasie branżowej pojawią się reklamy oraz artykuły promujące udział polskich przedsiębiorców w targach, a także zaproszenie do odwiedzenia polskich stoisk. Odwiedzający targi oraz wystawcy będą mieli możliwość wzięcia udziału w Polsko-Kazachstańskim Forum Gospodarczym, które odbędzie się w dniu 1 października 2013 r. oraz innych wydarzeniach promujących polską gospodarkę np. spotkania B2B. Podjęte działania promocyjne przyczynią się do podkreślenia Państwa obecności na targach oraz wzmocnienia promocji polskiej gospodarki, jako całości.

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o., jako organizator wystąpień polskich firm za granicą, zapewniają:

  • profesjonalną obsługę przed, w trakcie i po zakończeniu targów
  • kompleksową realizację usług z zakresu wynajmu powierzchni, lokalizacji i zabudowy stoiska oraz zamówienia wyposażenia dodatkowego (w tym: projektowanie stoiska, montaż i demontaż stoiska, ubezpieczenie stoiska, transport eksponatów, obsługa techniczna)
  • pomoc w zakwaterowaniu i rezerwacji biletów lotniczych oraz uzyskaniu wiz
  • możliwość skorzystania z usług logistycznych (transport uczestników lotnisko-hotel-lotnisko, hotel-targi hotel)
  • pomoc w zapewnieniu tłumaczy podczas rozmówi biznesowych
  • pomoc w wynajęciu tłumacza oraz hostess
  • pomoc w organizacji spotkań matchmakingowych
  • pomoc w przygotowaniu materiałów promocyjno-informacyjnych
  • rekomendacje sprawdzonych i rzetelnych usług spedycyjnych

Więcej informacji: pawel.tomkowiak@mtp.planna.myslak@mtp.pl

http://zagranica.mtp.pl/pl/program_promocji_ogolnej/kazachstan/