Międzynarodowe Targi i Konferencje Water Expo 2019, Warszawa, 10-11.04.2019r.

Zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych nawiązaniem współpracy z polskimi firmami i samorządami w dziedzinie gospodarki wodnej i żeglugi śródlądowej podczas Międzynarodowych Targów i Konferencji Water Expo 2019, w dniach od 10 do 11 kwietnia 2019r, w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

WATEREXPO to  konferencje, których tematyka obejmuje z jednej strony  budowę, regulację, pogłębianie i oczyszczanie rzek, portów i marin, integrację żeglugi śródlądowej z infrastrukturą kolejową i drogową. Z drugiej zaś  dystrybucję i uzdatnianie wody, problematykę bezpieczeństwa przeciwpowodziowego i przeciwdziałania skutkom suszy oraz ochronę środowiska.

Podczas dwóch dni konferencji omawiane będą także modele finansowania inwestycji oraz zorganizowane  warsztaty poświęcone  finansowaniu inwestycji w ramach PPP „PPP w sektorze WOD-KAN: szanse dla samorządów, wyzwania i dobre praktyki” (ilość miejsc ograniczona).

Odbiorcami Water Expo są samorządowcy oraz  polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa, zainteresowane udziałem w przetargach oraz innych formach pozyskania zleceń.

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń w terminie do 5 kwietnia br.  

Informacje organizacyjne

Katarzyna Maciąg
tel: 664 307 120
e-mail: maciag@ztw.pl

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego rekomenduje zainteresowanym przedsiębiorcom udział w tym wydarzeniu.