Masz nowoczesną firmę? Zgłoś się do rankingu „Innowacje 2013”

Innowacje 2013 – to już siódma edycja rankingu, który „Kurier Poranny” od początku organizuje wspólnie Radą Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Białymstoku. Czekamy na zgłoszenia od przedsiębiorstw, które w roku 2013 zmieniły się na lepsze. Dotyczy to zarówno szeroko pojętych usług, jak i produktów.

Celem konkursu jest pokazanie nowatorskich rozwiązań (technologicznych, produktowych, marketingowych czy organizacyjnych) zastosowanych w podlaskich przedsiębiorstwach w roku 2013, a także promocja najlepszych firm oraz wymiana doświadczeń liderów, którzy zdecydowali się na ekspansję regionalną, krajową czy międzynarodową.

W tym roku – podobnie jak w latach poprzednich – organizatorzy będą nagradzać firmy w kategoriach: produkcja oraz usługi, w podziale na firmy mikro (do 9 pracowników), małe (do 49 pracowników), średnie (do 249 pracowników) i duże (powyżej 250 pracowników). Wyróżnimy także osoby, które w firmach są odpowiedzialne za najważniejsze innowacje.

By wystartować w rankingu, wystarczy wypełnić ankietę (w kilku wersjach technicznych znajduje się tutaj) i przesłać ją do redakcji „Kuriera Porannego” do 6 marca 2014r. (czwartek) do północy.

Informacje w niej zawarte najpierw przeanalizują eksperci RFSNT NOT w Białymstoku oraz naukowcy z Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej, którzy później odwiedzą wybrane firmy.

Ranking jest bezpłatny, a wystartować w nim mogą wszystkie firmy zarejestrowane w województwie podlaskim, niezależnie od formy własności czy osiąganych przychodów.

Podsumowanie wyników oraz wręczenie nagród najlepszym odbędzie się na gali 26 marca 2014r. w NOT w Białymstoku, przy ul. M.C. Skłodowskiej-Curie 2.

Wszystkie przedsiębiorstwa, które wezmą udział w rankingu – niezależnie od zajętego miejsca – zostaną przedstawione na łamach dziennika oraz w Internecie, otrzymają też okolicznościowe dyplomy.

Partnerem rankingu jest sieć Enterprise Europe Network działająca przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego w Białymstoku.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, bądź pytań dotyczących rankingu, w tym ankiety, prosimy o kontakt: