Liderzy Przyszłości – Czyli „Jak przekuć Pasję w Biznes?”, WKG, Białystok, 26.09.2019r.

Projekt Liderzy Przyszłości „Jak przekuć Pasję w Biznes”– to jeden z paneli WKG, organizowany przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego. W tym roku odbędzie się on 26 września o godzinie 12:30 w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku. Jest skierowany do uczniów szkół średnich, a głównym celem przedsięwzięcia jest promocja wiedzy o gospodarce oraz przedsiębiorczości wśród młodzieży poprzez możliwość spotkania się i dyskusji z praktykami biznesu. W panelu rokrocznie uczestniczy w ok. 700 uczniów. W trakcie spotkania zaproszeni goście opowiadają w jaki sposób połączenie pasji i determinacji przerodzić można we własną, odnoszącą sukcesy działalność.

Dotychczas przed młodzieżą wystąpili już m.in: tancerze z Fair Play Crew, programiści z Photon i RiftCat, drużyna futbolu amerykańskiego Primacol Lowlanders Białystok, piłkarze klubu Jagiellonia Białystok oraz trener Ireneusz Mamrot, białostockie projektantki mody Elwira Horosz oraz Barbara Piekut, Paweł Małaszyński i zespół Cochise, sportowcy z klubu Archery, Wojciech Nowicki (złoty medalista lekkoatletycznych Mistrzostw Europy w 2018 r.) i wielu, wielu innych wybitnych Podlasian, których historie mogą stać się inspiracją dla młodych ludzi.

A w tym roku, w trakcie kolejnego spotkania z młodzieżą, zaprezentujemy sylwetki osób, których historie mogą stać się dla nich inspiracją. Na pewno będzie nie tylko interesująco merytorycznie ale również ciekawie od strony wizualnej.

Na scenie wystąpią:

Wschodni Kongres Gospodarczy

W dniach 25-26 września tego roku już po raz szósty w Białymstoku odbędzie się Wschodni Kongres Gospodarczy. Jest to dwudniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących poświęconych najważniejszym tematom dla gospodarki Polski Wschodniej. Ponad tysiąc gości z kręgu biznesu, polityki, samorządów i świata nauki, ważni i perspektywiczni partnerzy polskiej gospodarki. Uczestnicy zaświadczają co roku swoją obecnością w Białymstoku, że w przypadku WKG mamy do czynienia z najciekawszym tego typu wydarzeniem w Polsce Wschodniej.