Konsultacje społeczne programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego na lata 2021-2027

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego zaprasza do udziału w drugim wysłuchaniu publicznym organizowanym w ramach konsultacji społecznych projektu programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego na lata 2021-2027. Jest to nowa nazwa regionalnego programu operacyjnego w kolejnej perspektywie finansowej. Wysłuchanie zostało zaplanowane na 15 grudnia 2021 r. o godz. 11:00  w formule online.

Jeżeli chcą Państwo zabrać głos i wyrazić swoją opinię do projektu Programu w trakcie spotkania, to należy wypełnić i podpisać formularz zgłoszeniowy. Następnie jego skan przesłać na adres konsultacje2030@wrotapodlasia.pl do 14 grudnia 2021 r. do godz. 14:00. Istnieje również możliwość przesłania wystąpienia w formie krótkiego nagrania, które maksymalnie powinno trwać 10  minut.

Osoby, które nie chcą zabierać głosu, zapraszamy do oglądania transmisji na kanale Zmieniamy Podlaskie na YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=Hxu8HFomKDI

Szczegółowe informacje nt. wysłuchania publicznego oraz zapis transmisji z pierwszego wysłuchania publicznego z 6 grudnia 2021 r., znajdą Państwo na stronie:

https://rpo.wrotapodlasia.pl/konsultacje/wysluchania-publiczne.html

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zachęca do zabrania głosu i podzielenie się opiniami co do rozwoju regionu podlaskiego i jego przyszłości w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego na lata 2021-2027.