Konkurs „Organizacja ucząca się 2018”

Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku i Politechnika Białostocka zapraszają do udziału w IV edycji konkursu pt. „Organizacja ucząca się 2018” skierowanego do pracodawców z województwa podlaskiego inwestujących w rozwój kompetencji pracowników, zorientowanych na zarządzanie wiedzą oraz wyróżniających się m.in. kulturą organizacyjną stymulującą rozwiązania prorozwojowe. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie firmy z sektora MŚP, duże firmy, jak i pracodawców z sektora publicznego.

Trzy odrębne kategorie konkursowe umożliwiają prezentację swojej działalności i dokonań firmom różnej wielkości, w tym:

  1. „Mikro i Małe Przedsiębiorstwa” (zatrudnienie do 49 pracowników),
  2. „Średnie i Duże Przedsiębiorstwa” (zatrudnienie od 50 pracowników),
  3. „Sektor publiczny”.

Laureaci konkursu otrzymają dyplom grawerowany oraz zostaną uhonorowani tytułem „Organizacji uczącej się 2018”. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w I kwartale 2019 r. podczas uroczystej konferencji. Dodatkową nagrodą jest promocja zwycięzców na lokalnym rynku pracy.

Termin przesyłania formularzy, na adres Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku,   ul. Pogodna 22, 15-354 Białystok, do 31 października 2018 r.

Patronaty honorowe

Honorowy Patronat nad konkursem objęli Marszałek Województwa Podlaskiego, Rektor Politechniki Białostockiej, Podlaskie Forum Gospodarcze.

Patronat medialny

Polskie Radio Białystok, portal bialystokonline.pl, Gazeta Współczesna.

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie:

http://wupbialystok.praca.gov.pl/441