Konferencja poświęcona video marketingowi VIDEO ARENA BIAŁYSTOK, 08.11.2016r.

Zapraszamy na pierwszą w regionie konferencję poświęconą video marketingowi – najszybciej rozwijającej się dziedzinie e-marketingu. Wśród prelegentów eksperci z USA – twórcy globalnych kampanii reklamowych – oraz wybitni polscy specjaliści. Konferencja Video Arena Białystok odbędzie się 8 listopada 2016r., w godz. 10:00-16:00 w Białymstoku, w Hotelu Ibis Styles, Al. J.Piłsudskiego 25.

Video Arena Białystok odbywa się w ramach projektu Video Arena 2016, który obejmuje cykl wydarzeń w Warszawie oraz edycję białostocką. To wyjątkowa okazja, by poznać zasady skutecznej komunikacji marketingowej z wykorzystaniem video oraz zajrzeć za kulisy najbardziej udanych kampanii.

W Białymstoku wystąpi Jeffrey Harmon – założyciel agencji The Harmon Brothers, odpowiedzialnej za najskuteczniejsze kampanie viralowe w historii YouTube’a. Drugi gość z USA to Derral Eves – wybitny ekspert w dziedzinie video marketingu i social mediów, mówca, trener, twórca jednego z najpopularniejszych na świecie kanałów o video online. Porcję eksperckiej wiedzy przygotowały też polskie gwiazdy internetu i specjaliści w zakresie budowania wizerunku oraz sprzedaży w nowych mediach, tacy jak Dominik Szarek (FutboloveTV) czy Jacek Gadzinowski.

Dla kogo?

Wydarzenie adresowane jest do przedsiębiorców, marketerów, specjalistów sprzedaży online, osób odpowiedzialnych za wizerunek firm i instytucji.

Udział bezpłatny po rejestracji online i otrzymaniu mailowego potwierdzenia:

www.videoarenabialystok.evenea.pl

Organizatorzy:

  • Politechnika Białostocka – Studia Podyplomowe Wydziału Informatyki

    Agencja Los Videos

  • Agencja WhiteBits

Program:

09:30 – Powitanie i otwarcie – Karol Wyszyński (Los Videos)

BLOK I: Video i sprzedaż

09:45 – „Content strategy for your company / Strategia treści w twojej firmie” Derral Eves

10:20 -„600%? How to increase you sales? / Jak zwiększyć sprzedaż o 600% w ecommerce dzięki video online” Jeffrey Harmon (The Harmon Brothers)

10:55 – „Zbudować świadomość marki, wzbudzić emocje i… sprzedać w video” Krzysztof Kiziewicz i Bartłomiej Sawulski (Unicell Poland)

11:30 – PANEL: „Czy video marketing może sprzedawać?” Karol Wyszyński (prowadzący), Derral Eves, Jeffrey Harmon, Jacek Gadzinowski

12:05-12:20 PRZERWA

BLOK II: YouTube – sława i pieniądze

12:20 — „Od blogera i marketera do youtubera – 5 kroków” Jacek Gadzinowski

12:55 — „Jak wygrać YouTube? Myśl jak marketer, zachowuj się jak youtuber” Dominik Szarek (FutboloveTV)

13:30 — do potwierdzenia

14:05 — PANEL: „Mońki jak Hollywood, czyli jak opowiadać historie na YouTube” Karol Wyszyński (prowadzący) + goście specjalni

14:40-15:30 — NETWORKING

O prelegentach:

Jeffrey Harmon
Specjalista od sprzedaży online. Założyciel agencji The Harmon Brothers (theharmonbrothers.com), odpowiedzialnej za najlepsze kampanie viralowe w historii YouTube’a i videomarketingu – “Squatty Potty” czy “Poo Pourri.” Jego filmy przyciągają, bawią i co najważniejsze – sprzedają.

Derral Eves
Ekspert w dziedzinie videomarketingu, YouTube’a i social mediów. Mówca, trener, coach.
Twórca jednego z najpopularniejszych kanałów na świecie z dziedziny “how to YouTube?” (www.youtube.com/user/derraleves)

Karol Wyszyński
Pomysłodawca i organizator Video Areny. Ekspert videomarketingu, YouTuber, PRowiec, partner w agencji Los Videos (http://losvideos.pl)

Dominik Szarek
Pasjonat futbolu i marketingu, twórca internetowego video. Założyciel i gwiazda najpopularniejszego na polskim YouTube kanału o piłce nożnej – Futbolove TV (www.youtube.com/user/futboloveTV), który prowadzi od 2013

Jacek Gadzinowski
Soul surfer & przedsiębiorca. Blisko 15 lat doświadczenia zawodowego: publicysta i dziennikarz, negocjator i kupiec, specjalista sprzedaży, marketingu i komunikacji. Specjalizuje się w marketingu internetowym, sportowym oraz e-commerce. Zamknął etap pracy w korporacjach na rzecz własnego biznesu i własnych projektów.
Obecnie m.in rozwija projekt filmowy na Youtube w formacie: „wjazd na chatę”, rozmowy z ludźmi pasji, filmy podróżnicze oraz ciekawe zajawki/pasje/sporty oraz podróżuje po Polsce i świecie. Pasjonat sportów deskowych: kitesurfing, wakeboarding, wakeskate, snowboard, longboard.

Bartłomiej Sawulski
Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju Unicell Poland – producenta farb, z powodzeniem wykorzystującego video w swojej strategii marketingowej. Odpowiada za rozwój nowych marek handlowych, działalność badawczo-rozwojową i marketing.

Krzysztof Kiziewicz
Reżyser, filmowiec, twórca szeregu nagradzanych filmów i spotów reklamowych, w tym nagradzanej kampanii “Prima[co]l Lowlanders. The Urban Tribe”, promującej markę Primacoll, miasto Białystok i białostocką drużynę futbolu amerykańskiego “Lowlanders”.