Konferencja „Podlasie na eksport”

Izba Przemysłowo-Handlowa w Białymstoku działając na zlecenie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów w Białymstoku zaprasza na konferencję promującą potencjał eksportowy, innowacyjny i inwestycyjny województwa podlaskiego pt.: „Podlasie na eksport ”, która odbędzie się 15 grudnia 2014r. , w godzinach 8:00-17:00 w Sali Konferencyjnej – poziom VIP Stadionu Miejskiego w Białymstoku, ul. Słoneczna 1 (wjazd na parking od ul. Słonecznej).

Spotkanie stanowi doskonałą okazję do zapoznania się z uwarunkowaniami i czynnikami rzutującymi na pozycję konkurencyjną przedsiębiorstw jak również atrakcyjności terenów inwestycyjnych. Konferencja pozwoli na wymianę doświadczeń i będzie stanowić sposobność do nawiązania biznesowych kontaktów. Program konferencji przewiduje wystąpienia przedstawicieli: Polskiej Agencji Inwestycji Zagranicznych, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, uczelni, parków naukowo-technologicznych, specjalnych stref ekonomicznych, placówek dyplomatycznych jak również praktyków biznesu.

Mając na uwadze rangę spotkania, jej merytoryczny charakter liczymy na Państwa przybycie.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 12.12.2014r. roku pisemnie na adres e-mail: biuro@iph.bialystok.pl lub telefonicznie pod numerem 85 652 72 69 lub 85 652 56 45.

Program Konferencji (136kB)