Konferencja online - „Internacjonalizacja. Czy warto?”- GoSmart - PFRR
Konferencja online z Białegostoku – „Internacjonalizacja. Czy warto?”
Archiwum aktualności | 02.03.2021

Konferencja online z Białegostoku – „Internacjonalizacja. Czy warto?”, 10.03.2021r.

Politechnika Białostocka, Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej oraz Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego serdecznie zapraszają na konferencję pt. „Internacjonalizacja. Czy warto?”, która odbędzie się 10 marca 2021r. w godz. 9:00-12:00 w formie online i będzie transmitowana na żywo przez telewizję Platon.

Celem konferencji jest prezentacja osiągnięć podsumowujących realizację 3,5-letniego projektu GoSmart BSR, którego liderem jest Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane główne rezultaty projektu, doświadczenia praktyczne internacjonalizacji z Podlasia oraz regionów partnerskich z Łotwy, Litwy i Niemiec, zarówno z perspektywy międzynarodowych brokerów innowacji, jak i przedstawicieli podlaskich przedsiębiorstw. Przewidziany jest również panel dyskusyjny z udziałem ekspertów, którego tematem będą perspektywy internacjonalizacji w regionie Podlasia.

Program konferencji

Data i miejsce spotkania

Konferencja odbędzie się w dniu 10 marca 2021 roku w godz. 9.00 – 12.00 w formie online i będzie transmitowana na żywo przez telewizję Platon. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają link do aplikacji umożliwiającej udział w wydarzeniu.

Rejestracja

Rejestracja na konferencję odbywa się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 8 marca 2021 r.

logo GoSmart BSR

Projekt GoSmart BSR jest realizowany w ramach programu Interreg Region Morza Bałtyckiego w partnerstwie ośmiu instytucji z siedmiu krajów – Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Finlandii, Niemiec i Danii.

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera