Konferencja „LabTech – przyszłość w zarządzaniu jakością w laboratoriach”, Białystok, 07.03.2019r.

Konferencja „LabTech – przyszłość w zarządzaniu jakością w laboratoriach” odbędzie się 7 marca w Białymstoku w Centrum Konferencyjno-Coworkingowym SoftwareHut przy ul. Sienkiewicza 112 i będzie koncentrowała się na wyzwaniach w laboratoriach z branży spożywczej. Partnerem wydarzenia jest Microsoft, który pokaże nam najnowsze technologie, które mogą być zastosowane w laboratoriach przyszłości.

Tematyka konferencji LabTech

Tematyka konferencji w głównej mierze skupi się na możliwościach i zaletach innowacyjnych rozwiązań IT, w tym na Laboratory Information Management Systems (LIMS) – systemach wspierających laboratoria. Eksperci przybliżą zgromadzonym gościom zalety oprogramowania SampleManager LIMS™ oraz LES i SDMS. Podczas konferencji poruszone zostaną kwestie regulacji prawnych, jak również kwestie integralności, zgodności i bezpieczeństwa danych w laboratoriach. Specjalista z PwC opowie o możliwościach finasowania tych innowacyjnych rozwiązań w Polsce. Natomiast przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego przedstawi najnowsze informacje o naborach do programów unijnych z RPO Województwa Podlaskiego.  Nie lada gratką dla gości będzie też możliwość osobistego przetestowania gogli AR – HoloLens – firmy Microsoft – i sprawdzenia jak można je wykorzystać w warunkach laboratoryjnych.

Konferencja adresowana jest do firm, specjalistów i osób pracujących na co dzień w laboratoriach. Chcemy podzielić się z naszymi gośćmi nie tylko bogatym doświadczeniem z wdrożeń w sektorze LabTech – systemów LIMS w laboratoriach na całym świecie. Chcemy również pokazać, jakie olbrzymie możliwości dają nowe technologie i że otwarcie się na innowacyjne rozwiązania w laboratoriach przynosi realne korzyści – mamy na to dowody, w postaci statystyk zebranych przez naszych Klientów. Zapraszamy serdecznie do udziału w naszej konferencji  – komentuje Paweł Gawkowski, Chief Operating Officer Soultion4Labs, spółki z Grupy Kapitałowej TenderHut, zajmującej się wdrażaniem systemów do zarządzania laboratoriami LIMS.

Rejestracja na konferencję LabTech

Aby wziąć udział w konferencji wystarczy bezpłatnie zarejestrować się za pośrednictwem strony www.solution4labs.com/pl/konferencja-labtech/ do 4 marca.

Dodatkowe informacje

Więcej szczegółów na temat konferencji dostępnych jest na stronie www.solution4labs.com. Organizatorami konferencji są Solution4Labs oraz Thermo Fisher Scientific. Solution4Labs to polska spółka należąca go Grupy Kapitałowej TenderHut, świadcząca usługi implementacji oraz dostosowywania systemów klasy LIMS do specyficznych potrzeb laboratorium. Specjalizuje się w tworzeniu na zamówienie modułów zintegrowanych z systemami LIMS czołowych dostawców i dopasowywanie ich do specyficznych potrzeb klienta. Thermo Fisher Scientific jest czołowym dostawcą sprzętu laboratoryjnego oraz producentem oprogramowania laboratoryjnego, generującym przychody w wysokości 20 mld dolarów i zatrudniającym ponad 70 000 pracowników w 50 krajach na całym świecie.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zaprasza zainteresowanych do udziału w konferencji LabTech.


TenderHut to technologiczna grupa kapitałowa. W skład Grupy TenderHut wchodzi 6 kooperujących ze sobą spółek: SoftwareHut – tworzenie systemów informatycznych oraz outsourcing IT. Solution4Labs – implementacja systemów klasy LIMS w laboratoriach. LegalHut – doradztwo prawne w zakresie zamówień publicznych oraz postępowań przetargowych. ProtectHut – zagadnienia z zakresu cybersecurity. Zonifero – platforma SaaS z obszaru PropTech do zarządzania komunikacją w biurze i biurowymi powierzchniami. ExtraHut – UX&Design Studio. Więcej informacji dostępnych na www.Tenderhut.com.