Kolejne spotkanie dla młodych przedsiębiorczych potrzebujących wsparcia

Chcesz założyć własny biznes. Ale za co? Skąd wziąć pieniądze? Na te pytania odpowiedzi będzie można znaleźć podczas kolejnego spotkania Fundacji Unitalent, które odbędzie się w Białymstoku 24 kwietnia 2018r. o godz. 16 do Sali Rady Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej.

Unitalent, Fundacja Grupy Unibep, czeka na młodych przedsiębiorczych, którzy chcą założyć własny biznes, ale szukają wsparcia u osób z doświadczeniem i wiedzą biznesową.

Jako mentor wystąpi Maciej Dardziński, ekspert Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego, menadżer inwestycyjny Podlaskiego Funduszu Kapitałowego. Będzie mówił o tym, skąd wziąć kasę na biznes.

Jako przedsiębiorca wystąpi Marek Wasiuk. Od dawna zajmuje się doradztwem biznesowym w zakresie finansów, organizacji i strategii. Przez wiele lat pełnił funkcje dyrektora finansowego, członka zarządu, prezesa w wielu spółkach z różnych branż gospodarki. Obecnie ze wspólnikiem prowadzi firmę doradczą, gdzie wraz z zespołem pracowników pomaga zarówno małym firmom rodzinnym, jak też korporacjom w kraju i za granicą osiągać ich cele biznesowe. Wspierał powstanie organizacji networkingowych w Białymstoku i współuczestniczył w organizacji konkursu Mój Pomysł Mój Biznes.

Poza rozmowami i poradami gości fundacji na uczestników spotkania czekać będą kawa, herbata, ciasteczka i inne atrakcje…

Biznesplan z nagrodą

Spotkanie 24 kwietnia to też okazja, żeby przedstawić ekspertom pomysł na biznes. Wystarczy zgłosić się pod dresem unitalent@unibep.pl. Twórcy najlepszych pomysłów dostaną certyfikaty – zaproszenia na trzydniowe szkolenie. Odbędzie się ono w czerwcu, a zostanie przeprowadzone przez ekspertów Grupy Unibep oraz Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego. Po zakończonym szkoleniu jego uczestnicy napiszą biznesplan. Najlepszy z nich zostanie nagrodzony. Otrzyma 10 tys. zł. Więcej informacji o wydarzeniu TUTAJ.

Źródło: http://www.poranny.pl/strefa-biznesu/a/fundacja-unitalent-zaprasza-na-kolejne-spotkanie-dla-mlodych-przedsiebiorczych-potrzebujacych-wsparcia-wiedza-i-finansami,13103778/