Kolejne edycje popularnych studiów podyplomowych i szkoleń na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej

Internet to codzienność z którą rodzą się nasze dzieci i nie wyobrażają sobie innego świata. To przyszłość i teraźniejszość, której jesteś członkiem, bez względu na to czy to Ci się podoba czy nie. Nie musisz chcieć zostać od razu programistą! Dziś aplikacje, systemy, social media wykorzystuje się w biznesie, pracy, życiu codziennym. Jedni chcą je poznać, żeby zmienić swoje życie, inni po prostu aby rozumieć o czym mówi się na spotkaniach, albo w czasie wdrożenia systemu IT w firmie. Wychodząc tym wyzwaniom naprzeciw Politechnika Białostocka zaprasza, na kolejne edycje, nowoczesnych, rynkowych kierunków studiów podyplomowych.

Oferta studiów podyplomowych Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej, które obecnie znajdują się w Bazie Usług Rozwojowych, wpisuje się idealnie w strategię działań związanych z Przemysłem 4.0, Fabryką Przyszłości i wykorzystaniem analizy danych zbieranych w procesach przemysłowych. Pozwalają zdobyć wiedzę i kwalifikacje – wprost od ekspertów praktyków – przydatne w wielu branżach.

Możliwość dofinansowania studiów podyplomowych

W ramach konkursu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku można uzyskać dofinansowanie 50% (lub 80% w branży inteligentnych specjalizacji województwa) dla firm. Nabór dotyczy: mikro, małych oraz średnich przedsiębiorców woj. podlaskiego. Wnioski można składać od 12.09.2018 r. do 28.09.2018 r.  Więcej informacji o możliwościach i źródłach dofinansowania można znaleźć na stronie: http://studiapodyplomowe.bialystok.pl/

Ulotka informacyjna – Studia podyplomowe na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej

Marketing Internetowy

Jesteś przedsiębiorcą, freelancerem, pasjonatem? Chcesz poznać współczesne trendy i narzędzia Internetu? Nauczyć się jak odnaleźć się wśród kampanii, SEO, social media i content marketingu? Dla kogo studia? Dla kadry kierowniczej i specjalistów działu ds. marketingu online; właścicieli małych i średnich firm, freelancerów, pasjonatów, blogerów.
Szczegóły: http://marketing.wi.pb.edu.pl/

Data Science – Developer / Analityk danych

Naszym wyróżnikiem są dwie specjalności. Developer to silny nacisk na Sieci Neuronowe i Deep Learning oraz Pythona. Analityk danych to język R (i jego biblioteki), SQL i API. Współpraca z firmami przy tworzeniu planu i prowadzeniu zajęć to największa wartość. Po co nam Data Scientist? To już kwalifikacje także managerskie.
Szczegóły: http://datascience.wi.pb.edu.pl/

Cyberbezpieczeństwo. Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych

Z roku na rok kwestie cyberbezpieczeństwa są coraz ważniejsze dla firm. To pewne, że koszty usuwania szkód wyrządzonych przez ataki cyberterrorystów będą rosnąć w coraz szybszym tempie. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia partnerów studia są idealnym sposobem na wejście w świat tajników bezpieczeństwa Internetu.
Szczegóły: http://bezpieczenstwo.wi.pb.edu.pl/

Informatyka – Technologie ICT i Programowanie

Jeśli wydaje Ci się, że programowanie jest tylko dla umysłów ścisłych – to mit! Jeśli bierzesz udział przy wdrażaniu lub projektowaniu systemów IT, także we własnej firmie i chcesz wiedzieć o czym mówią ludzie; chcesz poszerzyć wiedzę z technologii ICT, poznać SQLa i bazy danych oraz podstawy aplikacji WWW, a także nauczyć się programować.
Szczegóły: http://informatyka.wi.pb.edu.pl/

Projektowanie User Experience i Analityka internetowa

Unikalne połączenie UX design z analityką internetową. W dzisiejszych czasach projektowanie UX to nie tylko strony internetowe i aplikacje mobilne. Przejdziemy cały proces, od momentu analizy wymagań klienta, przez projekt, po analizę zachowania użytkowników i optymalizację zastosowanych rozwiązań.
Szczegóły: http://uxdesign.wi.pb.edu.pl/

JavaScript Developer

Celem i założeniem jest to, żeby absolwent studiów podyplomowych był przygotowany do podjęcia pracy na stanowiskach określanych na rynku jako JavaScript Junior Developer. Słuchacz kształci się w oparciu o praktyczne przykłady oraz doświadczenie kadry dydaktycznej.
Szczegóły: http://podyplomowe.wi.pb.edu.pl/javascript

Front-End Development

Celem kształcenia jest skupienie się na zagadnieniach dotyczących wykorzystania standardów HTML5/CSS3 i JavaScript oraz wytycznych User Experience i Responsive Web Design w ich budowie.
Szczegóły: http://podyplomowe.wi.pb.edu.pl/front-end