Jak rozwinąć firmę na Podlasiu?

W środę, 4 września, o godzinie 17.00, w Pałacu Hasbacha w Białymstoku odbędzie się spotkanie, podczas którego eksperci opowiedzą o możliwościach wzmocnienia potencjału przedsiębiorstwa. Jest ono bezpłatne, dedykowane mikro, małym lub średnim przedsiębiorcom z województwa podlaskiego.

Wydarzenie organizowane jest przez Podlaski Klubu Biznesu i Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej otrzymaniu do 85 proc. dofinansowania na usługi doradcze dla swoich firm.

Obie instytucje oferują pomoc w przygotowaniu całej procedury aplikacyjnej i rozliczeniowej, dobór właściwej usługi dopasowanej do potrzeb przedsiębiorstwa oraz realizacje usług przez wykwalifikowanych ekspertów, którzy pomogą w rozwoju firmy, zwiększeniu konkurencyjności i efektywności ekonomicznej przedsiębiorstwa.

Wszystko to za 15 proc. wartości takiej usługi (mikro i małe przedsiębiorstwa) lub 25 proc. w przypadku średnich przedsiębiorstw.

Na spotkaniu zostaną zaprezentowane zasady aplikowania oraz przedstawione najważniejsze usługi doradcze. Będzie też możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji.

Swój udział zapowiedzieli m.in. przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

Przedsiębiorcy przede wszystkim dowiedzą się, jak skorzystać z wysokiej jakości usług za 15 proc. ich ceny – zapowiada w rozmowie z naszą redakcją Kamil Pendowski, dyrektor projektów rozwojowych w Podlaskiej Fundacji rozwoju Regionalnego. – Katalog tych usług jest szeroki, a Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego skupia się głównie na zagadnieniach związanych ze współpracą zagraniczną, m.in. jak bezpiecznie wejść na rynki zagraniczne czy też jak poszukiwać kontrahentów za granicą. Co ważne, po spotkaniu będzie możliwość indywidualnych rozmów z ekspertami.

Rejestracji udziału w spotkaniu odbywa się za pomocą wydarzenia na stronie Facebook: https://www.facebook.com/events/426298948093282/


Źródło: https://ddb24.pl/artykul/jak-rozwinac-firme/745368