Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne w Białymstoku, 03.10.218r.

3 października 2018r. o godz. 10:00 w Białymstoku w Parku Naukowo-Technologicznym przy ulicy Żurawiej 71 eksperci Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) zdradzą, jak dostać dofinansowanie na realizację innowacyjnych pomysłów wspierających rozwój firmy.

NCBR dla firm to cykl spotkań organizowanych z myślą o potrzebach przedsiębiorców. Na spotkaniach można poznać ofertę wsparcia NCBR dla rozwoju biznesu. Eksperci zaprezentują możliwości uzyskania dotacji na działania, które pozwolą firmie na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań lub udoskonalenie już istniejących produktów czy usług.

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, NCBR wprowadził proste zasady ubiegania się o dofinansowanie. Pozwoliło to  m.in. znacząco ograniczyć formalności i skrócić czas oceny wniosków. Podczas spotkań eksperci NCBR zaprezentują nie tylko ofertę dofinansowań i ogólne zasady udziału w konkursach, ale przedstawią na konkretnych przykładach, jak korzystać ze wsparcia NCBR. Odpowiedzą także na wszelkie nurtujące przedsiębiorców pytania.

Zaproszenie dla Firm na spotkanie NCBR

Rejestracja

Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne, wymagana jest jedynie rejestracja poprzez formularz online dostępny pod adresem:

https://www.ncbrdlafirm.pl/spotkanie-w-bialymstoku/

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego rekomenduje to wydarzenie wszystkim innowacyjnym przedsiębiorstwom.

jak dostać dofinansowanie