Jak dofinansować udział w targach wyposażenia wnętrz IMM w Kolonii? – spotkanie informacyjne

Zainteresowane firmy z branży wnętrzarskiej mogą zdobyć dofinansowanie do udziału w targach branżowych w Kolonii w 2021 roku. Spotkanie informacyjne organizuje Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego.

Podlaskie firmy firm z szeroko pojętej branży meblarskiej i wnętrzarskiej (m.in.: meble, oświetlenie, wyposażenie łazienek, tekstylia, systemy smart home i in.) mogą skorzystać ze wsparcia na dofinansowanie udziały w przyszłorocznych targach IMM Cologne (18-24.01.2021 r.).

O tym, jak pozyskać dofinansowanie będzie można się dowiedzieć na spotkaniu informacyjnym w dniu 18 lutego 2020 r. o godz. 10:00 w siedzibie Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego przy ul. Starobojarskiej 15 w Białymstoku.

Wyjazd na targi wyposażenia wnętrz IMM Cologne będzie współfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego wg kryteriów:

  • wsparcie w wysokości do 85% dofinansowania,
  • do 100 000 zł na przedsiębiorstwo,
  • mikro, małe i średnie firmy,
  • udział w targach w charakterze wystawcy na wspólnym multibranżowym stoisku.

Szczegółowe informacje i zapisy na spotkanie TUTAJ.

***

Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz IMM Cologne, które odbywają się od kilkudziesięciu lat, to miejsce, gdzie można pokazać albo podpatrzeć nadchodzące trendy w meblarstwie i wyposażeniu wnętrz. W 2020 roku wystawiało się ponad 1300 wystawców, z czego aż 70% spoza Niemiec.


Źródło: https://www.wrotapodlasia.pl/pl/region_i_gospodarka/jak-dofinansowac-udzial-w-targach-wyposazenia-wnetrz-imm-w-kolonii–spotkanie-informacyjne.html