IX Międzynarodowe Siemiatyckie Targi Pogranicza

Siemiatyckie Konsorcjum Inicjatyw Gospodarczych organizuje IX Międzynarodowe Siemiatyckie Targi Pogranicza , które odbędą się 27 lipca 2014 r. w Siemiatyczach. Podobnie jak w poprzednim roku, Targi organizowane są wspólnie z III Międzynarodowym Festiwalem „Kultura bez Granic”.

Targi Pogranicza to impreza podczas której firmy, usługodawcy i rzemieślnicy prezentują swoje produkty i usługi. Jest to także świetna okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz nawiązywania kontaktów gospodarczych z firmami i organizacjami gospodarczymi. Każdy wystawca prezentuje swoje wyroby, a zwiedzający mają okazję do kupna i degustowania wielu przysmaków. W poprzednich latach odwiedziło Targi wielu wystawców z Polski, głównie średnie i małe przedsiębiorstwa z rożnych branż m.in. budowlanej, spożywczej, turystycznej oraz kilku wystawców z zagranicy. Organizatorzy zaplanowali również następujące konkursy dla wystawców:

  1. Smakołyk targów
  2. Najlepsze stoisko wystawowe w kategorii spożywczej
  3. Najlepsze stoisko wystawowe w kategorii przemysłowej
  4. Najciekawsze stoisko rękodzieła siemiatyckiego
  5. Nagroda publiczności

Tereny wystawowe czynne będą w dniu 27 lipca 2014 r. w godz. 6:00 – 19:00. Oficjalne otwarcie Targów odbędzie się o godz. 14:00. Wstęp na Tereny Wystawowe podczas wystawy dla osób zwiedzających jest bezpłatny.

Termin zgłoszenia udziału mija w dniu 22 lipca 2014 r.

Szczegółowych informacji udziela:

Natalia Boratyńska 
Biuro SKIG
kom: 668 484 930
fax: 85 655 66 77
e-mail: skig@vp.pl

Opracowała:

Krystyna Biełach 
Enterprise Europe Network
BISNEP Białystok

Źródło: www.skig.pl