III Spotkanie Rady Gubernatorów Azjatyckiego Banku Inwestycji Infrastrukturalnych, Mumbaj, Indie, 25 – 26 czerwca 2018r.

W dniach 25-26 czerwca 2018 r. w Mumbaju (Indie) odbędzie się trzecie Spotkanie Rady Gubernatorów Azjatyckiego Banku Inwestycji Infrastrukturalnych (AIIB). Mottem przewodnim tegorocznego spotkania jest: „Mobilizing Finance for Infrastructure: Innovation and Collaboration.” Gospodarzami spotkania są Bank AIIB i rząd Indii. Zapraszamy do udziału w Asian Business Forum oraz sesjach otwartych „open to all”. Organizatorzy oferują ponadto możliwość organizacji spotkań bilateralnych w formacie b2b z innymi uczestnikami wydarzenia. Placówki dyplomatyczne pomogą w zorganizowaniu spotkań z firmami indyjskimi.

Udział w wydarzeniu to świetna okazja do zapoznania się z projektami realizowanymi przez AIIB  oraz nawiązania relacji umożliwiających polskiemu sektorowi prywatnemu udział w wykorzystywaniu instrumentów finansowych Banku.

Zachęcamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu, zwłaszcza przedstawicieli sektorów:

  • infrastruktury,
  • transportu,
  • energii,
  • smart cities,
  • instytucji finansowych,
  • organizacji pozarządowych,
  • konsultingu.

Program wydarzenia

Program wydarzenia dostępny jest pod tym adresem.

Rejestracja

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Koszt transportu i zakwaterowania uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Rejestracji można dokonać bezpośrednio pod adresem.

Prosimy  o potwierdzenie chęci udziału Państwa w tym wydarzeniu pracownikom MSZ DWE, do dnia 30 maja.

beata.pich@msz.gov.pl 
krzysztof.kopytko@msz.gov.pl

Wystawa

W związku z  III Spotkaniem Rady Gubernatorów AIIB  część wystawiennicza, odbywająca się pod hasłem „India Infrastructure Expo 2018„, zajmie teren wystawienniczy – National Centre for the Performing Arts, który znajduje się niedaleko Hotelu Trident, gdzie odbędzie się część spotkań/paneli części oficjalnej.

Cena i rejestracja

Koszty wynajęcia stoiska wystawienniczego wynoszą 5000 USD (plus 18% VAT) za stanowisko o wielkości 4m2. Istnieje możliwość połączenia kilku stanowisk w jedno większe. Chęć wynajęcia stoiska należy zgłosić do 25 maja.

Rejestracja dostępna jest pod adresem.

Kontakt

Jeśli bylibyście Państwo zainteresowani skorzystaniem z części wystawienniczej prosimy o kontakt z pracownikiem MSZ DWE:

beata.pich@msz.gov.pl

Organizatorzy poprosili o rejestrację wszytkach uczestników na stronie internetowej do 10 czerwca br.

Broszura wystawy