Hybrydowe spotkania b2b dla branży technologicznej podczas targów Hannover Messe 2022

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego zaprasza na Technology & Business Cooperation Days 2022spotkania biznesowe podczas targów Hannover Messe 2022, umożliwiające znalezienie nowych partnerów biznesowych i technologicznych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 30 maja – 2 czerwca 2022 roku, zarówno w formule stacjonarnej, na miejscu targów, jak i w przestrzeni wirtualnej, dzięki czemu uczestnicy będą mieli okazję do pozyskania nowych technologii, koncepcji i rozwiązań, a także nawiązania kontaktu z potencjalnymi dostawcami i klientami.

Do kogo adresowane jest wydarzenie?

Technology & Business Cooperation Days 2022 skierowane jest przede wszystkim do firm z następujących obszarów:

  • Rozwiązania Przemysłu 4.0 i Smart Factory
  • Energooszczędne technologie produkcyjne
  • Zrównoważona energia i mobilność
  • Narzędzia pomiarowe

Poprzednia edycja w 2021 zebrała ponad 1100 uczestników z 55 krajów.

Jak działają hybrydowe giełdy kooperacyjne?

Giełda kooperacyjna to szybki i łatwy sposób na poznanie potencjalnych partnerów do współpracy.

  • Rejestracja – zarejestruj się za pomocą przycisku Register na głównej stronie wydarzenia do 24 maja 2022 r. Zaznacz, w które dni i w jakich godzinach możesz wziąć udział w spotkaniach online lub stacjonarnych.
  • Stwórz profil firmy, aby zaprezentować oferowane i poszukiwane rozwiązania – utwórz przejrzysty profil biznesowy, aby zwiększyć swoją widoczność na platformie i zainteresować pozostałych uczestników. Profil powinien zwięźle opisywać firmę, jej przewagi konkurencyjne i to, jakich partnerów poszukuje.
  • Przeglądaj profile uczestników – przejdź do listy uczestników, aby zapoznać się z działalnością poszczególnych zarejestrowanych firm. Pamiętaj, że codziennie mogą się pojawiać nowe profile.
  • Wysyłaj i odbieraj zaproszenia na spotkania – wysyłaj zaproszenia na spotkania do uczestników, z którymi chcesz się spotkać podczas wydarzenia. Akceptuj lub odrzucaj zaproszenia, które otrzymujesz. Tyko zaakceptowane spotkania zostaną dodane do Twojej indywidualnej agendy z wyznaczonymi godzinami i linkami do wirtualnych pokoi spotkań i/lub numerami stolików na terenie targów Hannover Messe.
  • Punktualnie dołączaj do spotkań – aktualizowaną na bieżąco listę swoich spotkań znajdziesz w zakładce w Meetings. Jeśli masz umówione spotkania online, pamiętaj, żeby przed wydarzeniem sprawdzić swoją kamerę i mikrofon i, co najważniejsze – być na czas!

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Rejestracja

Rejestracja do 24 maja 2022 r.

Udział w giełdzie jest bezpłatny.

Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej wydarzenia.

Im szybciej dokonacie rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Waszą ofertą!

Więcej informacji o wydarzeniu

Zarejestruj się już dzisiaj!

Kontakt

Dodatkowych informacji udziela:

Anna Wrzesińska
wrzesinska@pfrr.pl
+48 604 079 373