„Gospodarka jutra” z udziałem ZSE - PFRR
Gospodarka jutra z udziałem ZSE
Media o nas | 29.05.2023

„Gospodarka jutra” z udziałem ZSE

26 maja 2023 r. w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki uczniowie klasy 3 ET wraz z wychowawcą wzięli udział w wydarzeniu wpisującym się w kampanię #wkręć się w technologię!. Kampanię podsumowano spotkaniem zatytułowanym „Gospodarka jutra” z udziałem kilkuset uczniów ze szkół ponadpodstawowych województwa podlaskiego.

Celem spotkania było zaprezentowanie nowoczesnych technologii mających zastosowanie w gospodarce, a także w codziennym życiu. Uczniowie mogli zobaczyć efekty technologii, np. robota – robopsa, technologie VR. Na spotkaniu zwracano uwagę, że gospodarka przyszłości będzie w znacznej mierze oparta o nowe technologie, zatem warto, aby młodzi ludzie znali korzyści, jakie mogą z tego płynąć, ale również świadomie korzystali ze zdobyczy technologicznych.

Na scenie wystąpili m.in Maciej Antosik (Edu4Industry), Brygida Dzidek (Haptology), SW@DA x DJ Czarek, Marcin Ratajczak (Inuru). Na uwagę zasługuje fakt, że współprowadzącym spotkanie był Petros Psyllos – absolwent ZSE.


Źródło: https://zse.bialystok.pl/gospodarka-jutra-z-udzialem-zse/

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera