Głosowanie internautów "Mój pomysł na biznes w Hajnówce" PFRR
Głosowanie internautów na najlepszy biznesplan w konkursie Mój pomysł na biznes w Hajnówce
Archiwum aktualności | 09.12.2022

Głosowanie internautów na najlepszy biznesplan w konkursie „Mój pomysł na biznes w Hajnówce”

Kawiarnia z czytelnią, kręgielnia, tor gokartowy czy hotel dla zwierząt to nowe miejsca, jakie mogłyby powstać w Hajnówce. Jest też oferta trenera personalnego, fizjoterapii i masażu w domu klienta czy porad w zakresie urządzania wnętrz. O tym, kto znajdzie się na podium, zdecyduje jury, ale teraz trwa walka o nagrodę internautów. Dlatego warto głosować.

Klikamy LUBIĘ TO „👍kciuk” lub SUPER „❤️serce” pod wybranym filmikiem na stronie:

https://www.facebook.com/events/1236460257215262/?active_tab=discussion

Złożono 13 prac konkursowych, z którymi można się zapoznać na powyższej stronie i zagłosować (wymagane konto Facebook). Obejrzenie wszystkich filmików zajmie około 15 minut.

Głosowanie trwa do wtorku, 13 grudnia do godziny 12:00, a zwycięski filmik zgarnie nagrodę o wartości 1.000 PLN!

A już 15 grudnia, w Hajnówce, odbędzie się uroczysta gala podsumowująca projekt. W jej trakcie poznamy i nagrodzimy zwycięzców, którzy napisali najlepszy biznesplan.

Konkurs „Mój pomysł na biznes w Hajnówce” jest organizowany przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego w ramach zadania pt. Organizacja konkursu na opracowanie biznesplanu pn. „Mój pomysł na biznes w Hajnówce” skierowanego do uczniów hajnowskich szkół średnich wraz ze wsparciem szkoleniowo-doradczym realizowanego w ramach projektu pn. „Hajnówka OdNowa – Zielona Transformacja” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014 – 2021 oraz budżetu państwa.

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera