Giełda Kooperacyjna w ramach Międzynarodowej wystawy maszyn i urządzeń rolniczych InterAGRO, Kijów, 28-30.10.2020r.

InterAgro to największa wystawa rolnicza na Ukrainie obejmująca wszystkie obszary rolnictwa, mająca na celu promocję nowoczesnych technologii w przemyśle rolnym oraz maszyn rolniczych. W trakcie Inter Agro prezentowana są najnowsze osiągnięcia naukowe i techniczne dla branży rolniczej. W tym roku zapraszamy do Kijowa (Ukraina) w dniach 28-30 października.

 Kategorie wystawy:

 • technika rolnicza;
 • technika i sprzęt budowlany;
 • technika i sprzęt wykorzystywany w rolnictwie;
 • sprzęt do wody i ogrzewania;
 • nawozy i środki ochrony roślin;
 • ogrodnictwo, uprawa warzyw i florystyka;
 • nauki rolnicze i usługi doradcze;
 • samochody terenowe i specjalistyczne pojazdy do rolnictwa.

Spotkania B2B

W ramach targów InterAGRO Ośrodek Enteprise Europe Network przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego organizuje spotkania Business-2-Business tzw. „Szybkie randki dla Biznesu”. Jeżeli chcesz nawiązać kontakt z kontrahentami zza granicy zapisz się: https://interagro.b2match.io/

Jak to działa?

Rejestracja – do 28 października 2020r.

Załóż swój profil. Opisz swoją firmę – kim jesteś, co możesz zaoferować potencjalnym klientom. Napisz kogo szukasz. Dobry profil znacznie zwiększy liczbę spotkań. Nie zapomnij, że Twój profil będzie aktywny i widoczny nawet po zakończeniu wydarzenia.

Bądź aktywny. Przeglądaj profile innych firm i wysyłaj zaproszenia do tych z którymi chcesz się spotkać. Zaakceptowane wezwania na spotkania zostaną zaplanowane automatycznie.

Od momentu rejestracji będziesz otrzymywać e-maile z aktualizacjami wyjaśniającymi, co należy zrobić dalej.

Spotkania – 28-30 października 2020r.

Około 1-2 dni przed wydarzeniem otrzymasz e-mail ze szczegółowym harmonogramem spotkania. Będą tam zawarte wszystkie niezbędne informacje. Możesz również sprawdzić swój program spotkania online lub za pośrednictwem aplikacji b2match.

Wymagania techniczne

Narzędzie wideo jest już zintegrowane z tą witryną, nie jest potrzebne żadne oprogramowanie typu Zoom czy MS Teams.

Wcześniej sprawdź jakość dźwięku, zalecamy używanie słuchawek i  dobrej kamery internetowej.

Aplikacja B2Match

Pobierz aplikację b2match, aby móc dołączyć do wydarzenia i mieć zawsze pod ręką harmonogram spotkań. W trakcie wydarzenia możesz otrzymać dodatkowe wezwania na spotkania lub odwołania.

 Dlaczego warto wziąć udział?

 • Nawiązanie partnerstw technologicznych i handlowych
 • Dotarcie do rynków ukraińskich i zagranicznych
 • Zbadanie możliwości biznesowych i inwestycyjnych
 • Nawiązywanie kontaktów transgranicznych
 • Uzyskanie najnowsze informacje na temat wyników badań związanych z produktami rolno-spożywczymi i hodowlą

Kontakt

Marcin Pogorzelski
kom: 662 493 089
e-mail: pogorzelski@pfrr.pl

Giełdy kooperacyjne są dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy chcą w jednym miejscu i w krótkim czasie mieć dostęp do wielu partnerów z zagranicy i móc wybrać tylko tych, z którymi widzą możliwość rzeczywistej współpracy. Giełda kooperacyjna jest właśnie tak skonstruowana – uczestnicy zamieszczają na specjalnej platformie internetowej krótkie opisy swojej działalności i określają z góry, jaki typ współpracy ich interesuje. Sami decydują, kogo zaprosić na spotkanie B2B, czyje zaproszenie przyjąć, a z którego zaproszenia zrezygnować. Uczestnik, po otrzymaniu harmonogramu, wie, z kim, o której i w którym wirtualnym pokoju odbędą się spotkanie i może się do nich przygotować. Rozmowy trwają maksymalnie pół godziny. Jest to wystarczający czas, by zaprezentować swoją propozycję, wysłuchać propozycji rozmówcy i sprawdzić, czy ta „szybka randka” daje nadzieję na dłuższy związek. Takie rozwiązanie pozwala zdecydowanie efektywniej zaplanować swój czas podczas targów i umożliwia umówienie wielu spotkań z zagranicznymi przedsiębiorcami.