Giełda kooperacyjna Resource 2015, 05.03.2015r., Londyn

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego oraz ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej branży energii odnawialnej, która odbędzie się 5 marca 2015 r., przy okazji międzynarodowych targów wystawienniczych Resource 2015 w Londynie.

Resource 2015 to 3-dniowa międzynarodowa wystawa organizowana w dniach 3-5 marca 2015 r., podczas której odbywa się równolegle konferencja i szereg seminariów tematycznych adresowanych do firm reprezentujących szeroko pojętą branżę energii odnawialnej . Udział w wydarzeniu Resource 2015 umożliwi polskim przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą.

Dla kogo przeznaczone są spotkania?

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży energii odnawialnej, w tym w następujących sektorach:

  • Bioenergia,
  • Recycling,
  • Zrównoważona mobilność,
  • Oszczędność energii w budynkach,
  • Przetwarzanie odpadów w energię,
  • Gospodarka odpadami.

Jak to działa?

Uczestnicy określają w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać. Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy. Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.

5 marca 2015r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych, indywidualnych spotkań.

Taka formuła giełdy to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.

Koszty

Udział w giełdzie jest bezpłatny.

Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.

Uczestnikom przysługuje:

  • Bilet wstępu na targi, konferencję oraz seminaria tematyczne,
  • Wpis do katalogu uczestników giełdy kooperacyjnej,
  • Indywidualny harmonogram spotkań,
  • Wsparcie logistyczne, pomoc przy rejestracji oraz podczas trwania giełdy.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie: www.b2match.eu/resource2015

Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą!

Więcej informacji na temat konferencji oraz targów Resource 2015: www.resource-event.com/home

Dodatkowych informacji udziela:

Joanna Stachurska 
Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego
tel: +48 85 653 74 50
email: stachurska@pfrr.pl