Future Match 2017 – Spotkania B2B w trakcie CeBIT

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego zaprasza firmy, instytuty badawcze oraz inne podmioty działające w branży IT/ICT (big data, cloud computing, internet, aplikacje mobilne, business security, communication & network) do udziału w giełdzie kooperacyjnej „Future Match 2017″ organizowanej podczas targów CeBIT 2016, w dniach 20-24 marca 2017r. w Hanowerze w Niemczech.

Do udziału w giełdzie kooperacyjnej zapraszamy również potencjalnych nabywców usług ICT, przedstawicieli branży: motoryzacyjnej, transportowej i logistycznej, biotechnologicznej, farmaceutycznej, elektrycznej, ochrony środowiska, spożywczej, maszynowej, chemicznej, kosmicznej itp.

Targi CeBIT należą do najważniejszych imprez w branży technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT). W 2017 r. partnerem strategicznym targów CeBIT będzie Japonia.

JAK TO DZIAŁA?

  1. Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać.
  2. Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy.
  3. katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
  4. W dniach 20-24 marca 2017 r. na stoisku A18/A27 w hali 6, przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych, indywidualnych spotkań.

    KOSZTY

Udział w giełdzie kooperacyjnej Future Match 2017 wynosi 110 euro (+VAT) i obejmuje

Płatności należy dokonywać za pomocą karty kredytowej.

Transport i zakwaterowanie w trakcie trwania giełdy uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Opłata rejestracyjna dla firm które będą wystawcami w trakcie targów CeBIT 2017 wynosi 65 euro (+VAT).

Jeśli reprezentują Państwo takie branże jak motoryzacja, transport i logistyka, biotechnologia, farmaceutyka, ochrona środowiska, spożywcza, chemiczna, telekomunikacyjna, kosmiczna itp. i są Państwo zainteresowani zakupem usług IT od uczestników giełdy kooperacyjnej, rejestracja na wydarzenie jest BEZPŁATNA.

Uwaga! W przypadku rejestracji na giełdę kooperacyjną i nie wzięcia w niej udziału lub wzięcia udziału, ale nie umówienia żadnych spotkań – nie można ubiegać się o zwrot opłaty rejestracyjnej.

WAŻNE TERMINY

  • Przedłużona rejestracja uczestników i profilu trwa do 13 marca 2017 r.
  • Wybór partnerów do spotkań trwa od 1 lutego do 14 marca 2017r. (do godziny 10.00)
  • Giełda kooperacyjna odbędzie się w dniach 20 – 24 marca 2017 r.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

KONTAKT

Informacji udziela: Łukasz Sakowski, e-mail: sakowski@pfrr.pl, tel: 85 740 86 89.

DODATKOWA INFORMACJA

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach realizacji projektu pn. „Branżowy Program Promocji Branży IT/ICT” (3.3.2 POIR) zorganizuje w trakcie targów polskie stoisko informacyjne.