Forum Gospodarcze podczas Szczytu Państw Europy Środkowo-Wschodniej i Chin, 24-25.11.2015r., Suzhou (Chiny)

W ostatnim tygodniu listopada 2015 r. planowana jest organizacja misji na Forum Gospodarcze, przewidziane w ramach Szczytu Państw Europy Środkowo-Wschodniej i Chin („16+1″) w Suzhou (Chiny).

Szczyt, z udziałem szefów rządów państw należących do formuły „16+1″, odbędzie się już po raz czwarty (po szczytach w Warszawie – 2012, Bukareszcie -2013, oraz Belgradzie – 2014), tym razem w Państwie Środka. Analogicznie do formuły poprzednich edycji, przewidywana jest także organizacja komponentu gospodarczego Szczytu, tj. delegacji przedsiębiorców z Państw Europy Środkowo-Wschodniej.

Forum Gospodarcze stanowić będzie znakomitą okazję do nawiązania kontaktów biznesowych z partnerami z Chin oraz Państw Europy Środkowo-Wschodniej. Przedsiębiorców oraz przedstawicieli instytucji wstępnie zainteresowanych udziałem w Forum, zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 22 4327102 lub pod adresem e-mail wojciech_chatys@parp.gov.pl.

Możliwość wzięcia udziału w misji gospodarczej będzie uzależniona od ostatecznie potwierdzonego przez organizatorów programu wydarzenia.